Сьогодні розповідь про Платона Большакова

Сьогодні розповідь про Платона Большакова Продовжуємо розповідати про талановиту молодь відділення технічних наук Київської МАН. Сьогодні розповідь про Платона Большакова. Юний дослідник навчається у 8-му класі Київського ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району.

В Київську МАН прийшов минулого року й записався відразу у дві секції!

В секції «Технологічні процеси та перспективні технології» під керівництвом Олега Володимировича Козленка в науковій лабораторії кріогенної техніки кафедри Загальної та теоретичної фізики Фізико-математичного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського працював над проєктом «Автоматична система дезінфекції».  А в секції «Електроніка та приладобудування» з науковим керівником Ганною Володимирівною Сарибогою, старшою викладачкою кафедри електронних пристроїв та систем Факультету електроніки КПІ ім. Ігоря Сікорського Платон сконструював робот-дезінфектор.

З обидвома проєктами талановитий хлопчик взяв участь в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН!.  Досвідчені члени журі відзначили науково-практичну роботу Платона грамотою, а в секції «Електроніка та приладобудування» присудили ІІ місце! Фіналіст 2-го (відбіркового) етапу Фестивалю стартапів «Class ідея» 2021! Вітаємо!!!

Педагогічна керівниця Платона  Людмила Анатоліївна Зінченко, вчителька-методистка ліцею "ЕКО" №198 та матуся Тетяна Іванівна Большакова завжди підтримують юного активного науковця.

Платон не зупиняється на досягнутому, збирає ще декілька роботів-дезинфекторів в допомогу першим двом. Не дарма завідувачка відділення технічних наук Станіслава Ігнатова передала Платону для використання в проєктах два комплекти конструктору «Lego MINDSTORMS education 10+».

Платон готується представляти свої розробки на різноманітних науково-технічних виставках, конкурсах та фестивалях!

Відділення технічних наук Київської МАН бажає Платону невичерпної енергії, впевненості у своєї справі, натхнення, успіхів в навчанні та випробуваннях, подальшого особистого розвитку, нових цікавих ідей!

Версія для друку Опубликовано: 09 Квітня 2021
Поділитись: