SMART технології стануть реальністю в освітньому процесі Київської МАН!

SMART технології стануть реальністю в освітньому процесі Київської МАН! Беззаперечно, ключовою подією Києва  у перший день жовтня став Форум  KYIV SMART CITY 2019, який проходив у КВЦ «Парковий». Форум наочно продемонстрував, що столиця України є лідером у діджиталізації державних послуг. Понад 60 вітчизняних і міжнародних ІТ-експертів поділилися досвідом реалізації проектів, які роблять наше життя простішим. Варто зазначити, що КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» також є учасником цих змін, адже незабаром  школярі столиці, навчаючись у Київській МАН, матимуть змогу користуватися деякими «атрибутами» смарт-дійсності: онлайн-реєстрацією, особистим кабінетом на новому сайті Київської МАН, вебінарами тощо. Слід зазначити, що проведення контрольних робіт на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту у форматі комп’ютерного онлайн-тестування також є одним із прикладів слідуванню сучасним трендам  в організації освітнього процесу.[:en] Беззаперечно, ключовою подією Києва у перший день жовтня став Форум KYIV SMART CITY 2019, який проходив у КВЦ «Парковий». Форум наочно продемонстрував, що столиця України є лідером у діджиталізації державних послуг. Понад 60 вітчизняних і міжнародних ІТ-експертів поділилися досвідом реалізації проектів, які роблять наше життя простішим. Варто зазначити, що КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» також є учасником цих змін, адже незабаром школярі столиці, навчаючись у Київській МАН, матимуть змогу користуватися деякими «атрибутами» смарт-дійсності: онлайн-реєстрацією, особистим кабінетом на новому сайті Київської МАН, вебінарами тощо. Слід зазначити, що проведення контрольних робіт на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту у форматі комп’ютерного онлайн-тестування також є одним із прикладів слідуванню сучасним трендам в організації освітнього процесу.

Наші фахівці завжди прагнуть дізнатись про особливості роботи тих, хто є флагманами у своїй галузі, адже вчитися можна не тільки у метрів своєї професії, а й у представників інших сфер діяльності,  і завдяки Форуму педагоги нашого закладу отримали таку прекрасну нагоду.


Під час закриття Форуму відбулось нагородження організацій, які внесли значний внесок у реалізацію громадського бюджету м. Києва. Почесну нагороду з рук заступника голови Київської міської адміністрації Валентина Мондріївського отримала директор КПНЗ  «Київська Мала академія наук учнівської молоді» Ірина Поліщук.


Звичайно ж, актуальним було почути думку мера м. Києва Віталія Кличка про необхідність діджиталізації державних інституцій у столиці України.


Сподіваємось, що відвідування таких заходів зробить ще більш сучасним освітній процес у Київській МАН!

Версія для друку Опубликовано: 02 Жовтня 2019
Поділитись: