"Що таке інжиніринг та де працюють найкрутіші Інженери"

"Що таке інжиніринг та де працюють найкрутіші Інженери" Відділення технічних наук Київської МАН  та Noosphere Engineering School запрошують 21 січня  2021  о 16:00 на цікавий вебінар "Що таке інжиніринг та де працюють найкрутіші Інженери".

Інжиніринг походить від англійського слова «engineering», що означає «споруджувати, проєктувати, влаштовувати, затівати, придумувати, винаходити». Американська Рада з професійного розвитку так визначає  інжиніринг: творче застосування наукових методів і принципів до проєктування і розробки споруд, машин, апаратів, виробничих процесів і методів їх використання.  Інжиніринг - це й надання послуг зі складення технічних завдань, проєктних пропозицій, проведення наукових досліджень і техніко-економічних обстежень, виконання інженерно-розвідувальних робіт з будівництва об'єктів.

Про це, а також про інженерні стартапи; про те, де працюють найкрутіші інженери; про команду таких проєктів тощо розповість Тетяна Буланая, кандидатка технічних наук, керівниця Noosphere Engineering School на базі Дніпровського національного університету ім. О. Гончара.

Участь безкоштовна. Обов'язкова реєстрація  за посиланням https://forms.gle/kAbsbwcoo8nnLGVJ6

Чекаємо!

Версія для друку Опубликовано: 13 Січня 2021
Поділитись: