«Ще трошки, – і золотий ключик у нас у кишені!»

«Ще трошки, – і золотий ключик у нас у кишені!» Саме з таким настроєм відбувся черговий передзахист-тренування фіналістів ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнівської молоді відділення філософії та суспільствознавства.

Наукова конференція, що відбуватиметься вже зовсім скоро і є одним із потужних випробувань, потребує максимальної концентрації та налаштованості: вміння філігранного презентування власних здобутків та інтелектуальних напрацювань, навичок комунікації, зокрема дистанційної, миттєвого реагування на виклики, тому і підготовка має бути ретельною.

В процесі комунікування та тренування не тільки обговорили, переглянули та ще раз акцентували ключові позиції, а й перевірили технічні аспекти, адже є певні перестороги: щоб все вмикнулось, відкрилось та завантажилось. Сподіваємось, що максимально все врахували та артикулювали.

Ми налаштовані на результат та перемогу. Адже вершини, зокрема наукові, підкорюються лише тим, хто постійно працює, наполегливо готується та впевнено крокує до них!

Версія для друку Опубликовано: 02 Листопада 2020
Поділитись: