Шановний Володимир Валентинович та колектив Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України

Шановний Володимир Валентинович та колектив Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України Щиро вітаємо вас зі святом – 95-річчям вашого Центру! Завдяки цілеспрямованості, величезній творчій енергії, творчому пошуку, високому професіоналізму, умінню дбайливо зберігати закладені традиції  ваш  колектив незмінно досягає успіхів у здійсненні самих сміливих планів та ідей. Республіканська станція юннатів виросла в один із найкращих закладів позашкільної освіти України. Широка практична, інноваційна спрямованість, новаторські технології та проєкти, які реалізує НЕНЦ, дозволяють  йому впевнено йти в ногу з часом. Сьогодні ваш Центр є сучасною освітньою організацією з усіма властивими їй якостями: необхідною матеріальною базою, сучасними освітніми технологіями, впровадженням інновацій, інтеграцією в міжнародне освітнє і наукове товариство.
Але 95 – річна історія НЕНЦ  – це не тільки велика кількість організованих та проведених різноманітних всеукраїнських конкурсів, акцій, експедицій, координація діяльності учнівських профільних об’єднань, видання науково-художнього журналу для дітей та юнацтва “Паросток”   та широка міжнародна діяльність. 95 - річна історія НЕНЦ  – це десятки тисяч юних талановитих дослідників, підтриманих у їхньому бажанні займатися вивченням світу, що нас оточує, це соціальна адаптація та інклюзія дітей із особливими освітніми потребами, це турбота про майбутнє нашої країни!

У день славетного ювілею хочемо побажати кожному члену колективу Національного еколого-натуралістичного центру міцного здоров’я, успіху,  добробуту, невичерпного ентузіазму, сміливих проєктів, великих досягнень, подальшого розвитку та  процвітання!

Дякуємо за співпрацю!

Від імені колективу Київської Малої академії наук учнівської молоді

Директор      Ірина ПОЛІЩУК

 

 
Версія для друку Опубликовано: 02 Грудня 2020
Поділитись: