Шановні юні вихованці відділення іноземної філології та зарубіжної літератури, їх наукові керівники, педагоги та батьки!

Шановні юні вихованці відділення іноземної філології та зарубіжної літератури, їх наукові керівники, педагоги та батьки! Наша підсумкова сесія відбудеться 25 травня о 16:00, у День філолога, це дуже символічно, бо всі, хто так чи інакше причетні до нашої діяльності, зацікавлені словом, досліджують слово, порівнюють та аналізують слова у різних мовах, тобто «закохані у слово» як буквально перекладається назва «філологія».
Філологія – це не просто наука, це спосіб життя, який полягає у формуванні та підтримці інтелектуального рівня суспільства через дбайливе та виважене ставлення до Слова. Завжди залишайтеся взірцем!

У нових карантинних умовах ми знайшли позитивні моменти, пов'язані з самостійним науковим пошуком, та оцінили необхідність справжнього живого спілкування – і от завтра, нехай і в онлайні, а все ж таки побачимо одне одного та поспілкуємось!

А подивившись відео цього заходу на сайті Київської МАН, ви дізнаєтесь про багато цікавинок, якими жило та планує жити у наступному навчальному році це відділення!

Welcome to Department of Foreign philology and Foreign literature!

 
Версія для друку Опубликовано: 24 Травня 2021
Поділитись: