Шановні вихованці відділення філософії та суспільствознавства, педагогічні керівники, вчителі, освітянська спільното та всі охочі!

Шановні вихованці відділення філософії та суспільствознавства, педагогічні керівники, вчителі, освітянська спільното та всі охочі! Запрошуємо до участі у проєкті «Українські вібрації  – Європейська громадська сфера». Проєкт, за підтримки та активної співорганізації КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді», який надає молодим європейцям можливість взяти участь в обговореннях тем, які вкрай важливі для сучасного суспільства. Чотири онлайн-сесії, впродовж яких молоді учасники навчатимуться, ділитимуться та набуватимуть знань щодо демократичної участі у різних сферах, для побудови Європи, в якій вони хочуть жити!

КОЛИ? ДЕ? ЯК?

Чотири сесії щовівторка, 08 червня – 29 червня , 17:00 – 19:00 (за Київським часом).

На платформі Zoom.

МОВА СЕСІЙ – англійська (з українськими субтитрами).

ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ?

Усі зацікавлені віком від 14 до 21 років.

МИ ЗАПРОШУЄМО САМЕ ВАС, ТОМУ ЩО:

ми думаємо, що ви маєте цікаві думки про нагальні проблеми нашого світу;

ми думаємо, що саме молодь відіграє важливу роль у побудові майбутнього;

ми думаємо, що діалог і партнерство є дуже важливими для кожного.

ЧОМУ ВАРТО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ?

Досвід участі в міжнародних обговореннях та дискусіях.

Знайомство та спілкування з провідними експертами, науковцями й активістами в обраних сферах та учасниками з усієї Європи.

Можливість донести свої ідеї до широкого загалу, тому що результати сесій будуть представлені на конференції Conference on the Future of Europe.

За додатковою інформацією звертатись до завідувача відділення, координатора від Київської МАН, Тетяни КОТ,  тел. (+38) 0973699132

Версія для друку Опубликовано: 01 Червня 2021
Поділитись: