Шановні вихованці!

Шановні вихованці! Звертаємо вашу увагу, що 14-15 травня 2021 року наш багаторічний партнер Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, співпраця з яким є плідної та інформативно насиченою, проводить Загальноуніверситетський день відкритих дверей КНУ Ехро — простір освітніх можливостей. КНУ — твій перший пріоритет!
KНУ Expo — масштабна освітня виставка, адже до складу КНУ входить 12 факультетів, 10 навчальних інститутів, 2 коледжі, підготовче відділення, ліцей.

Цьогоріч дні відкритих дверей будуть проходити у форматі онлайн-трансляцій:

 14 травня 2021 року з 13:00 до 16:00 піде мова про особливості цьогорічної вступної кампанії, а також про навчання, проживання в гуртожитках та відпочинок в КНУ.

Головна трансляція – на офіційному YouTube-каналі.

 15 травня 2021 року з 11:00 до 15:00 проводитимуться фахові консультації представників факультетів та інститутів, які відбуватимуться  за розкладом.

Також можна залишити запитання в онлайн-формі: https://cutt.ly/MbTOTWC, на яке неодмінно буде надана відповідь під час Днів відкритих дверей КНУ Expo Online 2021.

Насичене університетське життя зробило освітню виставку КНУ інтерактивним, інноваційним фестивалем для абітурієнтів, чудовою нагодою одночасно познайомитися з усіма факультетами та інститутами, відчути їхню специфіку у порівнянні.

День відкритих дверей КНУ EXPO (knu.ua)

 

Версія для друку Опубликовано: 13 Травня 2021
Поділитись: