Шановні дівчата Київської МАН, які цікавляться математикою!

Шановні дівчата Київської МАН, які цікавляться математикою! Шановні дівчата Київської МАН, які цікавляться математикою ! 20 квітня 2019 року в Інституті математики НАН України відбудеться зустріч "Жінки в математиці: історія та перспективи". Запрошуються школярки, студентки математичних спеціальностей та всі охочі відсвяткувати День жінок та дівчат у математиці !


Головними цілями заходу є популяризація математики серед дівчат, зменшення гендерного дисбалансу в цій сфері, надання можливості школяркам та студенткам встановити особисті контакти з успішними жінками-математиками.Хоча в Україні багато дівчат, що полюбляють математику, та студенток, що навчаються на математичних спеціальностях, відсоток дівчат, що продовжують навчання в аспірантурі, стають викладачами та науковицями, суттєво менший. Ми віримо, що зустріч із сучасними успішними жінками-математиками буде надзвичайно корисною та надихаючою для дівчат й допоможе їм дізнатися секрети професії та успіху від жінок, що обрали математику справою свого життя.В першій частині заходу будуть цікаві лекції про історичні постаті видатних жінок-математиків минулих століть, які займались улюбленою справою та досягли в ній успіху, незважаючи на те, що в ті часи це було дійсно революційно і дуже незвично для оточуючих. Лекції читатимуть українські науковиці, кандидати фізико-математичних наук, що працюють в Інституті математики НАН України. 

Друга частина заходу складатиметься з виступів  жінок-математиків, що працюють у наукових установах та закладах вищої освіти. Всі вони відбулися в науці, а більшість обіймають керівні посади в своїх установах. Вони розкажуть про свій шлях та поділяться з дівчатами секретами успіху. 

В третій частині заходу буде розглянуто математику як основу STEM-галузі (STEM - наука, технологія, інженерія, математика), поспілкуємось із засновницею ініціативи Дівчата STEM Мариною Саприкіною та учасницями цієї програми. Також на вас чекають доповіді від засновника проекту Kontora Pi Петра Чернишова, співзасновниці програми Prosteer. Все про розвиток Тетяни Герасимової та переможниці міжнародних конкурсів Юлії Супрун.Наприкінці на всіх учасниць чекатиме вільний час для спілкування та встановлення особистих контактів. Будуть в програмі і сюрпризи, реєструйтесь для участі та слідкуйте за оновленнями на нашому сайті.https://www.imath.kiev.ua/~young/wm/index.php?module=1&lang=uaВже більше 100 зареєстрованих учасників. Поспішайте приєднатися! Після 120 заявок реєстрацію буде закрито.Якщо вам потрібна додаткова інформація, будь ласка, напишіть на адресу mathgirls.meeting@gmail.comАдреса проведення: 

Інститут математики НАН України 

вул. Терещенківська 3, Київ 01024, Україна 

ст. м. ТеатральнаВерсія для друку Опубликовано: 17 Квітня 2019
Поділитись: