Семінар-практикум відділення історії

Семінар-практикум відділення історії Упродовж багатьох років члени секцій історичного напрямку співпрацюють з Національним музеєм історії України, у якому наукові співробітники проводять для МАНівців змістовні, часто ексклюзивні заняття по експозиції, виставках та фондових матеріалах. Цього року наша співпраця розпочалася 17 жовтня із знайомства з виставками, що проходять у музеї. Це одразу дві виставки: «Сучасна мода України», гідом по якій була старший науковий співробітник музею Ольга Голдованська, та «1000-річчя української печатки», де екскурсію провела старший науковий співробітник Наталія Лихицька.


Учні багато дізналися про сучасну модну індустрію, видатних діячів модельного бізнесу України, сучасні знаряддя та прилади, якими користуються модельєри.

Дуже корисною і надзвичайно інформативною була розповідь про різноманітні печатки, які існували в давнину  й існують сьогодні  в Україні, а завдяки оснащенню виставки електронною технікою, юні історики змогли детально роздивитися та дізнатись більше про кожен з експонатів.  

Версія для друку Опубликовано: 21 Жовтня 2014
Поділитись: