Секція архітектури та дизайну відділення технічних наук Київської МАН відвідала екскурсний тур «Київ – розумне місто. Мрії та реальність»

Секція архітектури та дизайну відділення технічних наук Київської МАН відвідала екскурсний тур «Київ – розумне місто. Мрії та реальність» 17 травня вихованці секції архітектури та дизайну відділення технічних наук Київської МАН разом зі студентами-архітекторами КНУБА і представниками преси відвідали дуже цікавий екскурсійний тур «Київ – розумне місто. Мрії та реальність», який проходив у рамках Фестивалю архітектури для дітей Archikidz. Відомі архітектори міста (Віктор Герасименко, Дмитро Аранчій, Дмитро Васильєв) супроводжували тур авторською інформацією про Київ. Справжні професіонали в архітектурі розповідали про впровадження smart-технологій у міській інфраструктурі, про інклюзивність архітектури нашого міста, про зміни, що відбуваються наразі в архітектурі міста та перспективу його розвитку. Дуже дякуємо засновникам та організаторам Фестивалю Archikidz!


2 та 3 червня 2018 року чекаємо дітей, підлітків та їх батьків на Фестивалі архітектури для дітей Archikidz, програмою якого передбачено цікаві екскурсії, лекторії, кінопокази.ArchikidzKyivFestivalwww.facebook.com/archikidz.uaВерсія для друку Опубликовано: 18 Травня 2018
Поділитись: