«Салют» на честь МАНівських фронтмейкерів інноваційної реальності пролунав, або онлайн церемонія нагородження переможців – знову по-новому!

«Салют» на честь МАНівських фронтмейкерів інноваційної реальності пролунав, або онлайн церемонія нагородження переможців – знову по-новому! 4 червня 2020 року відбулася підсумкова сесія Київської Малої академії наук за результатами 2019-2020 навчального року. Назвою цьогорічної церемонії нагородження стала  номінація «Фронтмейкери інноваційної реальності», адже наші вихованці – авангард прогресу, новаторства, винахідництва, інновацій, трендів, ідей!   Онлайн трансляція церемонії відбувалася на сайті Київської МАН, сторінці ФБ та на каналі ютуб.
Київська МАН організувала та провела наймасштабніше онлайн нагородження переможців ІІ (міського) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, а також тих вихованців Київської МАН, чиї наукові проєкти перемогли на міжнародних наукових конкурсах або ще представлятимуть Україну на них. Переможці-учасники церемонії нагородження отримали привітання на свою адресу та відчули гордощі за свою працю, отримали моральне задоволення від досягнення цьогорічної мети.

Цього року їх привітали: директорка Київської Малої академії наук учнівської молоді Ірина Юріївна ПОЛІЩУК; директорка Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) Олена Григорівна ФІДАНЯН; голова Піклувальної ради Київської Малої академії наук, заступник міського голови – секретар  Київради Володимир Володимирович ПРОКОПІВ; президент Малої академії наук України, академік НАН України Станіслав Олексійович ДОВГИЙ; перший віцепрезидент Національної академії наук України, академік НАН України Антон Григорович НАУМОВЕЦЬ, директор Національного центру «Мала академія наук України» Оксен Васильович ЛІСОВИЙ, випускники Київської МАН та зіркові гості.

Упродовж тижня відділення Київської МАН вітали  переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у соціальних мережах. За досягнутий результат 943 учні були нагороджені дипломами Департаменту освіти і науки.

Грамотами Департаменту освіти і науки та президії Національної академії наук України нагородили також 3-х переможців міжнародних конкурсів та 15 вихованців, які здобули право представляти Україну у мiжнароднiй науковiй спiльнотi у 2019-2020 навчальному році, а також 14 наукових керівників за вагомий особистий внесок у їх підготовку до юнацьких міжнародних конкурсів наукової творчості.

Традиційно Київська МАН за підсумками навчального року визначила та  нагородила перехідною почесною відзнакою «Золота сова» за високі досягнення у ІІ (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України кращі районні управління освіти м. Києва та наукові товариства учнів колективних членів Київської Малої академії наук:

-  Управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації;

- Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації;

- Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації,

- Наукове товариство учнів Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ» Солом’янського району м. Києва;

- Наукове товариство учнів ліцею «Наукова зміна» Дарницького району м. Києва;

- Наукове товариство учнів Українського гуманітарного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка Печерського району м. Києва.

 

Грамотами президії Національної академії наук України і Департаменту освіти і науки за плідну та цілеспрямовану роботу з творчо обдарованою учнівською молоддю було нагороджени наукові товариства учнів-колективні члени Київської Малої академії наук:

- Наукове товариство учнів Київської гімназії східних мов № 1 Святошинського району м. Києва;

- Наукове товариство учнів гімназії «Академія» Святошинського району м. Києва;

- Наукове товариство учнів навчально-виховного комплексу № 157 Оболонського району м. Києва.

 

За багаторічну плідну співпрацю з Київською Малою академією наук учнівської молоді  у справі виховання майбутньої наукової зміни Грамотами відзначено 15 партнерів, серед яких провідні ЗВО України та Києва.

 

Подяками за самовіддану роботу з творчо обдарованою учнівською молоддю та плідну співпрацю з Київською МАН у 2019-2020 навчальному році було нагороджено 375 освітян м. Києва.

 

Всі наші понад 1000 переможців цього навчального року зараховуються у «КМАН SMART COMMUNITY», де нова генерація найрозумніших винахідників нашого міста об’єднується для роботи над новими проєктами у співпраці з міжнародними компаніями.

 

Ведучими цьогорічного урочистого заходу «Фронтмейкери інноваційної реальності» стали Євген Назаренко, актор театру та кіно, та славнозвісні «Освітні амбасадорки», які з нагоди 10-річчя КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» створили унікальну чат-бот програму «ОСА Assistants», яка дає відповіді на найпоширеніші запитання. До слова, «Освітні амбасадорки» – це яскраві вихованки Київської МАН, які у свої 14-17 років займаються наукою 24/7, розкривають свій особистий потенціал і досягають значного успіху у навчанні.

 

Співорганізатори заходу: компанії «GUGA Entertainment Group» та «KOLLERAHA».

Медіа партнери: Інформаційна агенція «Українські новини»; Портал ділової та політичної інформації «ПромПолітІнформ»; Wo.mo; Ukrainky.com.

Київська МАН також щиро дякує провідній технологині-візажині компанії BES Ukraine Ірині Шевчук.

Особлива подяка автору ідеї та розробнику освітньої платформи AGGR University за підтримки PATProfi, випускнику відділення екології та аграрних наук Київської МАН Артему Гончаренко. Для всіх переможців, що посіли І місце у ІІ (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту,  команда платформи AGGR подарувала сертифікати на проходження навчального курсу на вибір.

 

Київська МАН висловлює щиру подяку партнерам та «зірковим» гостям заходу:

- продюсерській компанії «GUGA Entertainment Group» на чолі з Гулі Гасіташвілі;

- режисерській групі компанії «KOLLERAHA» на чолі з Катериною Коллєр;

- ведучому заходу, актору театру та кіно Євгену Назаренку;

- народній артистці України, лауреату Державної премії УРСР ім. Т. Г. Шевченка, Герою України, членкині Спілки кінематографістів України Ніні Матвієнко;

- президентці Конфедерації дизайнерів та стилістів України, ректорці Мистецької Академії художнього моделювання та дизайну імені Сальвадора Далі, професорці та доктору педагогічних наук Оксані Фурса;

- солістці Київського Муніципального Театру Опери та Балету для дітей та юнацтва, громадській діячці, володарці звання «Благодійник року» (2015 рік) Олені Гребенюк;

- фронтмену поп-рок-гурту «Антитіла» Тарасу Тополі;

- діджею, телеведучому каналу М1, радіоведучому Kiss FM DJ Sunny;

- вокалісту, композитору, лідеру гурту «Воплі Відоплясова» Олегу Скрипці;

- співачці MamaRika;

- актору театру і кіно, шоумену, теле- та радіоведучому Андрію Джеджулі;

- співачці, композиторці та поетесі Ілларії;

- чемпіону світу з змішаних бойових мистецтв ММА Роману Долідзе;

- ведучій радіо NRJ, ведучій телеканалу М1, тренерці Київської Ліги Сміху Маші Виноградовій;

- українському співаку, композитору, танцівнику та актору Денису Реконвальду;

- співачці, композиторці та авторці пісень, музичній продюсерці, акторці Світлані Тарабаровій (TARABAROVA);

- ведучому радіо Люкс ФМ, автору та ведучому проєкту на Ютюбі "Слава+" Славі Дьоміну;

- співачці Тоні Матвієнко;

- найсильнішій жінці світу, переможниці змагань Arnold Pro Strongwoman 2020 (м. Коламбус, США) Ользі Лящук;

- українському поп- і R&B-дуету Тамерлан і Альона;

- українські співачці Мішель Андраде;

- синтез-етно-рок-гурту «ЯРРА».

 

Тисячі переглядів тільки 4 червня свідчать про те, що навіть в умовах онлайн спілкування ті традиції, які закладалися десятиліттями роботи Київської МАН, є непохитними та затребуваними нашою талановитою молоддю!

 

«Останній дзвоник» у Київській МАН відлунав! Готуємось до нових звершень!

 

Версія для друку Опубликовано: 05 Червня 2020
Поділитись: