Родинне свято на Хрещатику «Дай руку першокласнику»

Родинне свято на Хрещатику «Дай руку першокласнику» Перше вересня – це особливе свято для всіх: учнів, педагогів, батьків. В цей день у Києві відбулася значна подія – на Хрещатику було проведено родинне свято «Дай руку першокласнику!». Захід відбувся за підтримки Київської міської державної адміністрації.


З початком нового навчального року та почесним святом усіх присутніх привітали: Луцький М.Г., голова комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Толстоухов А.В., спеціально уповноважений Прем’єр-міністра України, академік Національної академії педагогічних наук України Жебровський Б.М., заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту України, Новохатько Л.М., заступник голови Київської міської державної адміністрації, Добровольська О.М., начальник Головного управління освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації). На свято також були запрошені начальники управлінь освіти  районних в м. Києві державних адміністрацій, педагоги, учні, батьки.

Зусиллями освітян столиці для школярів, зокрема першокласників, було підготовлено цікаву та насичену програму: десять районів міста представляли свої «творчі платформи»: різноманітні проекти, програми, цікаві форми роботи з малятами та батьками .Серед інших учасників у святкуванні  також брали участь видавництва, виробники дитячих іграшок та шкільного приладдя. Головне управління  у справах сім’ї, молоді та спорту відкрило для школярів «Олімпійське містечко», де вони брали участь у різних веселих змаганнях. Також на святі можна було відвідати  «Поні-клуб» та «Лего-ленд». Окрім цього, було організовано  концертний майданчик,  на якому виступали дитячі творчі колективи позашкільних навчальних закладів столиці та Палацу дітей та юнацтва.

Особливу увагу дітей і дорослих привернула виставка НЦ «Мала академія наук України» та Київської Малої академії наук учнівської молоді. Всі першокласники на власні очі переконалися, що наука − це цікаво та весело!У програмі Національного центру «Мала академія наук України» відбулася презентація проекту «Розквіт». Це унікальний проект, започаткований для дошкільнят та учнів молодшого шкільного віку. Малятам демонстрували різноманітні досліди, ряд цікавих відеосюжетів.  Для учнів, батьків та педагогів було представлено виставку навчально-розвивальної  та методичної літератури.

Найбільшу популярність серед гостей свята мав кінотеатр науково-пізнавального кіно.  Відвідувачі переглядали різні сюжети, відеоматеріали, науково-популярні фільми.Поруч зі сферичним кінотеатром відбувалася презентація можливостей цифрових лабораторій з «експериментом на замовлення» та випробуванням цифрових датчиків.

Київська Мала академія наук учнівської молоді представила на святі шоу «Весела наука», у якому всі охочі мали змогу поспостерігати яскраві хімічні та фізичні досліди. А ще були презентовані різні наукові та творчі проекти учнів-членів Київської МАН. Діти та батьки проявили значний інтерес до учнівських проектів і з задоволенням брали участь у дослідах.Ще одним захопливим дійством була виставка модельного ряду роботів, яку представили керівники та вихованці відділення технічних наук Київської МАН. Учні демонстрували майстер-клас з робототехніки  та збирали навколо себе багато зацікавлених глядачів.

Протягом усього дійства малят розважали аніматори. Вони влаштовували надзвичайно цікаві конкурси, змагання та залучали дітей  до веселих ігор.З упевненістю можна сказати, що новий навчальний рік для столичних школярів розпочався у атмосфері натхнення, гарного настрою та прагнення до здобуття нових знань.Версія для друку Опубликовано: 06 Вересня 2012
Поділитись: