Результати контрольної роботи з української мови та літератури вже є!

Результати контрольної роботи з української мови та літератури вже є! 2 лютого 401 вихованець Київської МАН мав нагоду перевірити свої знання із української мови та літератури, виконавши контрольну роботу у форматі комп’ютерного тестування. Цьогоріч масштабна акція проходила на базі 17 столичних шкіл та 33 задіяних локаціях.

Висловлюємо щиру вдячність співробітникам районних науково-методичних центрів, керівництву та вчителям закладів загальної середньої освіти, волонтерам, співробітникам Київської МАН за допомогу в організації та проведенні контрольної роботи! Особливо дякуємо працівникам освітньої агенції міста Києва за багаторічну співпрацю та за впровадження цікавих інноваційних технологій в освітній процес! Спільними зусиллями вдалося це зробити фахово, оперативно та прозоро!

Усім вихованцям бажаємо успіхів та наснаги на всіх етапах конкурсу! Ви – молодці, адже перші кроки до мети вже зроблено, тож не зупиняйтеся! Нових вершин та перемог!

Із результатами контрольної роботи ви можете ознайомитися за посиланням: https://kman.org.ua/ua/rezultaty-kontrolnyh-robit-2/

Версія для друку Опубликовано: 02 Лютого 2020
Поділитись: