П'ята Зимова школа з Фізики 2020 року відбудеться!

П'ята Зимова школа з Фізики 2020 року відбудеться! У зв'язку зі складною епідеміологічною ситуацією в країні захід відбудеться в форматі online. Реєстрація вже розпочалась!

Цього року дещо зміниться формат проведення заходу, зокрема Зимова школа відбудеться протягом 10 днів, у будні дні буде лише по два заняття і лише у другій половині дня.

Отже, з метою підвищення зацікавленості школярів до вивчення фізики, проведення підготовки учнів до участі у ІІІ, IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики, ознайомлення з досягненнями та невирішеними задачами сучасної фізики фізичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка проводить з 28 листопада до 7 грудня 2020 року п'яту Зимову школу з Фізики.
До участі в заході запрошуються учні 10-11 класів загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів, вихованці позашкільних навчальних закладів України, що є призерами (учасниками) ІІІ, IV етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики, переможці Всеукраїнського конкурсу–захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук, а також усі учні, що цікавляться фізикою. Допускається участь учнів 9-х класів, за умови їх високого рівня підготовки.
Для слухачів Школи будуть проведені лекції для ознайомлення з досягненнями та невирішеними задачами сучасної фізики, практичні заняття з детальними розв’язками задач з фізики олімпіадного рівня. Заняття проводитимуть співробітники фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка; провідні вчителі фізики; студенти фізичного факультету, що є призерами Міжнародних учнівських олімпіад з фізики.
Участь у Зимовій школі є безкоштовною.

Запитання щодо проведення заходу можна задати заступнику декана, доценту фізичного факультету,

Горкавенку Володимиру Миколайовичу - gorkavol@gmail.com, тел. +38 063 833 02 17

Зареєструватися на Зимову Школу з Фізики можна за посиланням: https://forms.gle/AgTDoHCtEngYxT9j9

Версія для друку Опубликовано: 01 Грудня 2020
Поділитись: