«Путівник по бізнесу» завітав до школярів»

«Путівник по бізнесу» завітав до школярів»


5 грудня з новою книгою письменниці, члена Спілки журналістів України, керівника секції історичного краєзнавства відділення історії Київської МАН Ганни Овсіївни Владимирської «Путівник по бізнесу (Посібник для школярів)» познайомилися учні 8-11 класів школи I-III ступенів № 231 Оболонського району міста Києва. Також до школярів завітали гості: завідувачі відділень Київської МАН Сивенко Софія Максимівна, Піліна Аліна Миколаївна, представник видавництва «Перун»  Нерсисян Марина, завдяки зусиллям якої була надрукована така чудова книга.

Презентація почалася з інтерактивної розмови автора та дитячої аудиторії про бізнес як про захопливу діяльність, що починається з цікавої ідеї і реалізується в різних проектах. Одним з них і є «Школа юних гідів», вихованці якої презентували фрагменти найкращих екскурсій і слайд-шоу:

Турло Максим Владиславович, учень 11 класу навчально-виховного комплексу № 209 «Сузір’я» Дніпровського району міста Києва, представив короткий квест «Мюнхгаузен у Києві»;

Маленко Яна Петрівна, учениця 11 класу навчально-виховного комплексу «Оболонь» Оболонського району міста Києва, познайомила дітей з архітектурними перлинами Подолу;

Постернак Катерина Олександрівна, студентка II курсу Національного університету фізичного виховання і спорту України, розповіла про таємниці Києво-Печерської лаври.

Завідувач відділення економіки Київської МАН Піліна Аліна Миколаївна провела економічну вікторину і тестування на знання основних економічних термінів.

Яскрава презентація нової книги закінчилася нагородженням учасників грамотами, сертифікатами, подарунками від Київської Малої академії наук учнівської молоді та видавництва «Перун».

Версія для друку Опубликовано: 10 Грудня 2018
Поділитись: