Профорієнтаційні майстер-класи

Профорієнтаційні майстер-класи 18 листопада учні-члени відділення економіки разом з керівниками секцій взяли участь у проекті «Я вже працюю! А ти?», який був організований лабораторією менеджменту та економіки Київського Палацу дітей та юнацтва і проходив на її базі.


Для старшокласників була проведена низка цікавих майстер-класів, під час яких вони спробували себе у різних видах професій і дізналися, які саме критерії та якості молодих спеціалістів цікавлять роботодавців.Перед присутніми виступили представники таких компаній з презентаціями:
  1. «Accord Consulting» − «Методи оцінки кандидатів при прийомі на роботу»


  2. «PROFORT» − «Професійне майбутнє підлітка»


  3. «Blackberry» − «Майстер-клас за професією…»

Члени секцій відділення економіки змогли більше дізнатися про специфіку різних компанії, наявні вакансії та умови роботи, можливості кар’єрного зростання, програми стажування та професійного розвитку. А ще вони одержали друковані матеріали з наявними вакансіями, взяли участь у пробних співбесідах, поставили запитання професіоналам, пов’язані  з темами власних науково-дослідницьких робіт та кар’єрними цілями.

Молоді дослідники з подивом усвідомили, якою потужною є конкуренція серед молодих спеціалістів на українському ринку праці. Ба більше, з уст роботодавців вони почули, які високі вимоги висуваються до претендентів на вакантні посади і як важливо продовжувати навчання у ВНЗ після одержання атестата про загальну середню освіту для того, щоб бути конкурентоспроможним фахівцем. Водночас, юні економісти відзначили, що обрана ними спеціалізація користується популярністю серед роботодавців, а також звернули увагу на різнопланові можливості оплачуваного стажування під час навчання, які пропонують компанії кандидатам, у яких вони зацікавлені, та можливості іншого підробітку.Ми впевнені, що учні-члени відділення економіки є золотим кадровим резервом та інтелектуальним капіталом столиці. Отже, у майбутньому, після продовження навчання, вони стануть об’єктом пильної уваги відділів кадрів та спеціалістів з найму персоналу багатьох компаній-роботодавців.Версія для друку Опубликовано: 20 Листопада 2014
Поділитись: