Профорієнтаційна екскурсія юних економістів, хіміків та біологів до медичної лабораторії «Сінево»

Профорієнтаційна екскурсія юних економістів, хіміків та біологів до медичної лабораторії «Сінево» Персонал відділення економіки Київської МАН постійно працює над організацією міждисциплінарних заходів, які б дозволили вихованцям вивчати різноманітні сфери економіки та над розвитком партнерської мережі. Цього разу, у рамках проектів «Занурення у бізнес» та «Економісти без меж», на запрошення освітньої платформи для дітей і підлітків Shamrock в особі директора, Салінович Юлії Миколаївни, було вирішено дослідити сферу медицини та охорони здоров'я на прикладі «Сінево-Україна». Shamrock пропонує курси з вибору професії, фінансової грамотності, табори з розвитку навичок.

Таким чином, 24 грудня вихованці відділення економіки і відділення хімії та біології - учні 9-10 класів ліцею «Наукова зміна» разом з наставниками - мали унікальну нагоду відвідати центральну лабораторію «Сінево» з метою профорієнтаційної екскурсії.

Медична лабораторія «Сінево Україна» входить до європейської мережі лабораторій Synevo та є частиною медичного холдингу Medicover − лідера медичних і діагностичних послуг у Європі, заснованого у 1995 році в Польщі як відповідь на високий попит на високоякісні медичні послуги. Medicover успішно надає послуги в Польщі, Німеччині, Румунії та Україні. Нині − це широка мережа амбулаторних клінік, госпіталів та спеціалізованих установ і лабораторій, які поділяються на два напрямки: сервіс охорони здоров’я та діагностичний сервіс.

За дві години старшокласники на власні очі побачили, як виконуються лабораторні дослідження і як виглядають сучасні автоматичні аналізатори кращих світових виробників, ознайомилися із історією, структурою, обладнанням, діяльністю, стандартами, досягненнями та конкурентними перевагами сучасної клініко-діагностичної лабораторії. Вони були вражені, дізнавшись, що «Сінево-Україна» має в арсеналі 1500 тестів та 2400 співробітників, обслуговує 350000 клієнтів щомісяця, робить 18 млн. тестів щороку у 260 лабораторних центрах, аналізи з яких виконуються у 7 потужних лабораторіях. Про це та багато іншого у сучасній конференц-залі учням розповіла Зоріна Марія - внутрішній тренер «Сінево-Україна». Вона зацікавила МАНівців роботою медичного персоналу лабораторії, поділилася власною професійною історією, освітою та 13 річним кар'єрним шляхом у компанії. Розвінчала типові негативні міфи лабораторної діагностики.

МАНівці скористалися нагодою поставити безліч фахових питань тренеру, лаборантам і лікарям та одержали компетентні відповіді та спеціальні пам’ятні сувеніри.

У другій частині заходу старшокласники відвідали пункт збору аналізів у іншому крилі будівлі та ознайомилися з його роботою, протестували на собі інноваційний сканер вен. Пізніше учні повторили шлях пробірки від моменту здачі аналізів до одержання результатів пацієнтом. Вони на власні очі побачили кваліфіковану роботу працівників кожного відділу лабораторії: сортування біологічного матеріалу, імуноферментного аналізу, загальної клініки та біохімії, цитологiчного, бактеріологічного, автоклавної, ІT підтримки та підтримки лікарів лабораторії. На цьому шляху їх супроводжувала Богомаз Тетяна Петрівна, керівник відділу цитології. Супровід групи також здійснювала Ілінська Вікторія - PR менеджер «Сінево». Учнів не залишили байдужими побачені хімічні та біологічні реакції, праця роботiв у лабораторії. Вони замислилися над вибором професії у медичній галузі, над подальшими науково-дослідницькими цілями, над економічними аспектами медицини. МАНівці зрозуміли, що клініко-діагностичні лабораторії – це важливий для суспільства та прибутковий бізнес, необхідна складова високоякісної медицини та системи охорони здоров'я.
Молоді дослідники відчули себе справжніми VIP-персонами, адже лабораторія - це найпотаємніший відділ «Сінево», і потрапити за його лаштунки не просто.
Останнім пунктом екскурсії стала корпоративна їдальня, де молодих дослідників чекало смачне та корисне частування.
Юні науковці залишилися під глибоким впливом від профорієнтаційної екскурсії у лабораторію «Сінево» та стали на крок ближче до своєї фахової та наукової мрії, одержавши чітку візуалізацію свого професійного майбутнього. Впевнені, одержані знання та вміння допоможуть їм при виконанні науково-дослідницьких робіт та досліджень, мотивують на свідомий вибір професії та фаховий розвиток.

Версія для друку Опубликовано: 27 Грудня 2019
Поділитись: