Профорієнтаційна екскурсія для юних економістів

Профорієнтаційна екскурсія для юних економістів 24 жовтня учні-члени та педагоги відділення економіки Київської МАН зазирнули у саме серце компанії, яка посідає провідне місце у світі серед виробників спортивних товарів. Їхній увазі було представлено головний офіс «Adidas Group».


Пізнавальну екскурсію до головного офісу однієї з найбільших компаній, яка є лідером у спортивній індустрії і має найбільшу мережу спортивних товарів в СНД та Україні, розпочала Юлія Данільцова – спеціаліст відділу  роботи з персоналом. Вона детально розповіла про основну діяльність, внутрішню структуру (роботу розділів та підрозділів), принципи роботи та основні засади компанії.Більш інформативною була розповідь пані Юлії про основні вимоги до  підбору персоналу, необхідні знання, уміння та навички, які повинен мати молодий спеціаліст, охочий пов’язати  свою професійну реалізацію зі спортивною індустрією. Фахівець наголосила на необхідних характеристиках працівника, надала корисні поради щодо розвитку його особистісних якостей.

Для учнів-членів відділення економіки це дуже корисні знання. МАНівці активно ставили фахівцям запитання, щоб у майбутньому, спираючись на їхній досвід у цій сфері, використати важливі факти під час написання власних науково-дослiдницьких робіт.

Наприкінці екскурсії учням дали можливість спробувати себе у ролі співробітників компанії та продемонструвати свої здібності  у цікавих  маркетингових іграх.Сподіваємось, набуті знання допоможуть юним науковцям у майбутньому правильно обрати свій шлях і займатися справою, яка б приносила їм задоволення щодня.

  Версія для друку Опубликовано: 27 Жовтня 2014
Поділитись: