Проекти Київської МАН на європейських рубежах

Проекти Київської МАН на європейських рубежах


Днями викладачі КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» отримали приємну звістку з Італії: три проекти, подані у їх співавторстві з іншими науковими та освітніми установами. Проект є ініціативою під патронатом proESOF, програми заходів для передбачення та супроводу розвитку ESOF2020 Трієста. ESOF - відкритий форум EuroScience - це двоєвропейська зустріч, присвячена науковим дослідженням та інноваціям; 9-й випуск цього заходу відбудеться в Трієсті (Італія) з 5 до 9 липня 2020 року.Перший проект створено у співпраці Київської МАН з кафедрою оптики фізичного факультету; він стосується організації і проведення 4-ї осінньої школи з оптики у кінці жовтня 2019 року для учнів МАН та школярів Києва. Проект підготовлено Кондратенко Сергієм Вікторовичем, професором кафедри оптики фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, та Хован Іриною Вікторівною, кандидатом педагогічних наук, завідувачем відділення фізики і астрономії Київської МАН.

Другий проект створено у співпраці Київської МАН із НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського»; він спрямований на  організацію і проведення щорічного конкурсу "Енергетично-незалежна школа" у листопаді 2019 року. Проект подано Олександром Івановичем Федосєєвим, кандидатом економічних наук, завідувачем лабораторією КМАНУМ.Третій проект став результатом співпраці Київської МАН з Інститутом фізики напівпровідників імені В.Є. Лашкарьова НАН України, фізичним факультетом КНУ імені Тараса Шевченка та студентським відділенням Оптичного товариства Америки при Київській МАН для організації і проведення фестивалю науки «Дні фізики» протягом тижня у травні 2019 року. Проект подано керівником секції експериментальної фізики КПНЗ «Київська Мала академія наук», кандидатом фізико-математичних наук Лисюком Віктором Олександровичем.

Європейське визнання роботи наших викладачів є одним із показників якості освіти наукового спрямування, яку надає наш заклад!

Версія для друку Опубликовано: 12 Лютого 2019
Поділитись: