Презентація ВІДДІЛЕННЯ ІСТОРІЇ Київської Малої академії наук

Презентація ВІДДІЛЕННЯ ІСТОРІЇ Київської Малої академії наук 15 вересня 2020 року о 16.00 вас чекає зустріч з ВІДДІЛЕННЯМ ІСТОРІЇ Київської Малої академії наук учнівської молоді! Основним напрямом діяльності відділення є ознайомлення учнів з нагальними проблемами історії, акцентування їхньої уваги на актуальних питаннях історичної науки, залучення юних дослідників до процесу наукового пошуку. Авторитет і популярність історичної науки полягає в тому, що вона виступає як колективна пам'ять, найбагатший досвід і мудрість народу. Сьогодні є велика державна та соціальна потреба у спеціалістах, яких готує відділення. Вивчення та глибоке осмислення минулого українського народу допоможе знайти відповіді на найскладніші питання сьогодення і буде сприяти створенню в Україні вільного, цивілізованого, заможного і всебічно освіченого суспільства.
Вихованці відділення беруть участь у всеукраїнських та міжнародних наукових заходах і кожен рік публікують свої роботи у різних наукових виданнях. Вони отримують практичні навички роботи у фондах бібліотек, архівах, музеях, беруть участь в археологічних та етнографічних експедиціях.

У #відділення_історії працюють проєкти «Україна – моя родина», «МАНдруємо світом разом», «Музейна педагогіка», «Школа юних гідів», головною метою яких є дослідження світової культурної спадщини, знайомство з перлинами творчості видатних діячів науки та культури, підвищення інтересу школярів та їх батьків до національної й світової історії, створення родинного кола для спільних поїздок, екскурсій, експедицій, участь в арт-проектах, написання науково-дослідницьких робіт, виступи на конкурсах, науково-практичних конференціях, круглих столах та публікації матеріалів.

Якщо ти прагнеш:
♦ поглибити знання з історії;
♦ отримати ідеальні умови для інтелектуального розвитку;
♦ зробити перші кроки в науці;
♦ провести шкільні роки яскраво та незабутньо;
♦ отримати неоціненний життєвий досвід спілкування з однолітками та науковцями;
♦ зробити успішну кар’єру в майбутньому —

ризикни стати успішним, приходь до відділення історії Київської МАН – джерела знань, справжньої школи навчання, де дбайливо зберігаються кращі наукові традиції минулого і формуються освітянські новації майбутнього.

Реєстраційна форма знаходиться тут: https://bit.ly/3bpPmwL

Сторінка події: https://www.facebook.com/events/3284257358319295
Версія для друку Опубликовано: 14 Вересня 2020
Поділитись: