Презентація ВІДДІЛЕННЯ ІНОЗЕМНОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ Київської Малої академії наук!

Презентація ВІДДІЛЕННЯ ІНОЗЕМНОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ Київської Малої академії наук! 16 вересня 2020 року о 18:00! Знання іноземних мов цінувалося у всі часи і в усіх державах. І в умовах сучасного світу питання вчити їх або ні не виникає вже ні в кого. Знання будь-якої іноземної мови робить тебе новою людиною, збагаченою новою культурою і звичаями тієї країни, де говорять на цій мові. Мова – це культура. Закладена у ній інформація з різних сфер знань розширює наші духовні горизонти, дає розуміння загальнолюдських цінностей.

Знання декількох іноземних мов допомагає нам спілкуватися без перекладача, а отже, точніше виражати свої думки і краще розуміти співрозмовника. Знання звичаїв свого народу і народу, мову якого ти вивчаєш, дає розуміння глибоких традицій кожної країни. А їх повага – це витоки взаємної поваги народів і їх почуттів, національної гідності і патріотизму.

На сьогоднішній день юні лінгвісти відділення іноземної філології ведуть свої наукові дослідження у восьми наукових секціях: англійської, німецької, французької, іспанської, італійської, польської мов, сходознавства та зарубіжної літератури.

План зустрічі:
- Презентація діяльності відділення;
- Зустріч із керівниками секцій;
- Привітання від партнерів відділення;
- Історія успіху випускників;
- Інтелектуальна філологічна вікторина.

Телефон: 067-305-53-29 – Тетяна Василівна Курсик – завідувачка відділення.

Форма для реєстрації: https://bit.ly/3bpPmwL

Сторінка події: https://www.facebook.com/events/748613489315850

 

Версія для друку Опубликовано: 15 Вересня 2020
Поділитись: