Презентація нового роману Ганни Владимирської

Презентація нового роману Ганни Владимирської Під час презентаціїнового роману Ганни Овсіївни Владимирської «Скелет у шафі» (Харків: «Клуб сімейного дозвілля», 2014), яка відбулася 14 квітня в Національній парламентській бібліотеці України, учні-члени секції історичного краєзнавства відділення історії Київської Малої академії наук та всі присутні стали учасниками захопливої «Гри в детектив».


Невеликий спектакль «Гра в детектив» передбачав справжнє розслідування зухвалого злочину століття – викрадення унікальної картини Сальвадора Далі «Постійність часу». У результаті спільних зусиль «знаменитих детективів» (Еркюля Пуаро, Шерлока Холмса, Ніро Вульфа) та всіх охочих долучитися до розгадки таємниці, врешті-решт злочинця було виявлено.Незвичний початок презентації запропонувала автор роману «Скелет у шафі» Ганна Владимирська, добре відома своїм шанувальникам не лише як письменниця, але і як художник і мистецтвознавець, психолог і педагог, журналіст, яка є автором понад 50-ти книг з мистецтва, педагогіки, психології, художньої літератури та більше 2-х тисяч мистецьких статей і есе. Розробляє і викладає власні авторські програми з мистецтва, психології та арт-терапії, важливою складовою якої вважає процес читання.

Тому у бібліотечній залі особливо доречно лунала розповідь письменниці про важливість залучення читача до мислення, до небайдужої життєвої позиції, до виховання естетичних смаків. Зацікавлено і жваво тривало спілкування автора з учасникамип резентації, яка завершилася щирими побажаннями подальших успіхів у творчій, викладацькій роботі та сподіваннями на зустріч з новими книгами письменниці.

Версія для друку Опубликовано: 28 Квітня 2014
Поділитись: