Презентація альманаху Київської МАН «У пошуках слова»

Презентація альманаху Київської МАН «У пошуках слова» О слово! Будь мечем моїм!


Ні,сонцем стань!Вгорі спинися, осяй мій край і розлетисядощами судними  над ним.О. Олесь  12 грудня у Національній спілці письменників України відбулася цьогорічна презентація збірки творчих робіт юних літераторів та дослідників – учнів Київської Малої академії наук, яка традиційно виходить під назвою «У пошуках слова». Завдяки щирому  доробку талановитої учнівської молоді та чималим зусиллям працівників КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді», які вклали частинку своєї душі і зробили все можливе, щоб ця книга побачила світ, ми вже другий рік поспіль отримуємо по-дитячому зворушливі, часом наївні, але чудові поетичні та прозорі твори. Цьогоріч до збірки увійшли понад 140 творів  72 авторів.

 Урочисту презентацію збірки відкрила Ольга Іванівна Галака, незмінний керівник секції «Літературна творчість» відділення української філології та мистецтвознавства Київської МАН, роботи вихованців якої і стали основою альманаху.З привітанням до учасників свята виступив директор КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» В.О. Васинюк та почесний гість – відомий український поет і літературний критик П.І. Осадчук.

В.О.  Васинюк зазначив, що Київська Мала академія наук учнівської молоді продовжує пошук юних талантів, планує й надалі підтримувати та заохочувати молодь до подальшої літературної і дослідницької діяльності. Також директор Київської МАН наголосив, що з кожним роком збільшується не тільки кількість прекрасних літературних творів, а й росте число юних авторів, і цей факт, безперечно, надзвичайно приємно радує.

 П.І.  Осадчук відзначив, що цікаві творчі спроби молодих вихованців МАН у різних літературних жанрах відкривають та бережуть мовну і культурну спадщину українського народу, у надзвичайній красі та багатстві слова передають власні душевні сподівання, надії, почуття, які на папері стають талановитими літературними витворами.

Нагородою молодим авторам стало  урочисте вручення їм унікальної збірки «У пошуках слова». У ході презентації альманаху юні письменники та поети читали і декламували власні твори. Учасників вітали також різноманітні дитячі музичні та пісенні колективи.На завершення свята юні МАНівці та їх батьки  щиро подякували Київській Малій академії наук за плідну працю над виходом  нової збірки і постійну підтримку та допомогу у науково-дослідницькій та творчій роботі обдарованої молоді.

 Загалом презентація пройшла у надзвичайно урочистій та творчій атмосфері. Кожен учасник намагався не тільки прочитати твір, але й щиро передати власні почуття, представляючи на розсуд читачів  свої творчі надбання.

 Завершив презентацію Петро Ількович Осадчук, який висловив своє захоплення молодими поетами та їхніми творами. Талановитий поет прочитав власний вірш, присвячений українському сьогоденню, поділився спогадами про пережите.  Київська Мала академія наук,  зі свого боку, бажає всім юним дослідникам творчих успіхів, наснаги, нових творчих звершень та ще більше перемог!

 Версія для друку Опубликовано: 13 Грудня 2012
Поділитись: