Представники Київської МАН взяли участь у «Social Good Summit»

В урочистій частині до слова були запрошені:
Л.В. Губерський, ректор КНУ імені Тараса Шевченка, академік;
Ініта Пауловіча, заступник Постійного представника ПРООН в Україні;
М.В. Стріха, заступник міністра освіти України;
О.В. Левченко, співголова робочої групи з електорального врядування при Віце-прем’єр-міністрові України;
С.О. Довгий, президент Малої академії наук України, директор Інституту телекомунікацій і глобального інформаційного простору НАН України.
У ході обговорення учасникам були представлені надзвичайно цікаві інноваційні проекти «Електронний майдан», спільнокошт-платформа «Велика ідея», громадянські платформи «Нова країна» та «Схід-SOS», «Інтерактивна карта пошкоджень Донецької та Луганської областей», «Semasearch» − програмне забезпечення боротьби з корупцією», «Уроки онлайн. Освіта ХХІ століття», «Інвалідний візок-всюдихід», «Опріснювач води, що працює на енергії морських хвиль», «Мій зелений Київ. Інтерактивна карта забруднень» тощо.
У ході дискусії учасники – провідні представники наукових кіл та бізнесу, органів влади й громадянського суспільства, ІТ-експерти, журналісти та студенти – дали високу оцінку поданим інноваційним ідеям та винаходам зі сфер технологій, бізнесу та медіа. Ключовим завданням зібрання стало визначення найкращих інноваційних проектів, які зможуть гідно представити Україну на заключному турі саміту в місті Нью-Йорку (США).
Від Київської Малої академії наук на заході були присутні Людмила Ніколенко та Світлана Бревус (завідувач та методист відділу впровадження інформаційних та інноваційних технологій), Кирило Овсянніков (член секції «ГІС у географії», учень СЗШ №163 імені Миколи Кирпоноса), учні ліцею №142 на чолі з учителем фізики Наілею Максутівною Меншиковою, для яких прослухана інформація стала невичерпним джерелом нових тем для дослідницької та проектної діяльності.