Правила Участі Учнів Київської Малої Академії Наук України у Всеукраїнському Фестивалі інженерних талантів «Future of Ukraine 2020».

Правила Участі Учнів Київської Малої Академії Наук України у Всеукраїнському Фестивалі інженерних талантів «Future of Ukraine 2020». З метою мотивації та заохочення представників Київської Малої Академії Наук України (далі МАН) до майбутнього вибору інженерної професії та до створення новітньої техніки і технологій, Організатори проводять спеціальну панель Фестивалю (Панель МАН) для учнів загальноосвітніх шкіл міста Києва, які є вихованцями МАН.
2. Взяти участь у спеціальній панелі МАН Фестивалю мають право учні загальноосвітніх шкіл міста Києва, які навчались у Київській МАН у 2019 році, які пишуть роботи у секціях МАН за наступними напрямками: математика, фізика та астрономія, технічні науки та комп’ютерні науки.

3. Усі учні, які мають бажання взяти участь у Панелі МАН, мають зареєструватися у гугл формі за посиланням http://bit.ly/FOU_MAN та надіслати Організаційному комітету есе (до 2000 знаків без пробілів) на тему «Як моє дослідження МАН може вплинути на технічний прогрес людства» у форматі Word або PDF на електронну пошту info@stvf.org.ua до 17 квітня 2020 року.

4. За результатами розгляду есе Організаційний комітет Фестивалю визначає список переможців - учасників Панелі МАН у кількості 5 осіб, які візмуть участь у третьому турі Фестивалю. Список переможців – учасників Панелі МАН буде оприлюднений на офіційних веб-джерелах Організаторів до 01 травня 2020 року.

5. Учасники Панелі МАН беруть участь у виконанні командного завдання у якості спостерігачів із розрахунку по одній особі у кожній команді.

6. Учасники Панелі МАН отримають від Організаторів Фестивалю благодійну допомогу у вигляді сертифікату на відвідання Фаблаб Фабрикатор у м. Київ.

 

 
Версія для друку Опубликовано: 05 Березня 2020
Поділитись: