Подія, котра запам’ятається на все життя

Подія, котра запам’ятається на все життя 4 червня в житті учнів-членів Київської Малої академії наук, які брали участь у Фестивалі науки-2015 (про цей захід ми писали раніше), стане, без перебільшення, днем, який запам’ятається на все життя, − адже вони отримували подяки за участь у цьому фестивалі особисто від віце-президента НАН України, лауреата Державної премії СРСР та Державної премії України, заслуженого діяча науки і техніки України Антона Григоровича Наумовця!


Урочистості відбувалися у Президії Національної академії наук України. Антон Григорович гостинно запросив усіх учасників зустрічі до свого кабінету, в якому бували найвизначніші науковці України і світу ХХ століття, розповів про історію Національної академії наук України, її структуру, досягнення, якими пишається українська наука сьогодні.

Нам було дуже цікаво почути про стратегічні напрями розвитку сучасної світової науки, про те, які її галузі будуть користуватися найбільшим попитом у ХХІ столітті.

Після вручення подяк за участь у Фестивалі науки всі  сфотографувалися на пам’ять.

Ми ще раз від усієї душі дякуємо Антону Григоровичу за його гостинність і виявлену повагу до юних науковців і сподіваємося, що спілкування з ним надихне наших дослідників на нові наукові звершення!

        Версія для друку Опубликовано: 05 Червня 2015
Поділитись: