Подарунки переможцям вікторини «У місті поки що Осінь…»

Подарунки переможцям вікторини «У місті поки що Осінь…» Як і обіцяли, 4 грудня 2020 року відділення екології та аграрних наук оголошує результати вікторини «У місті поки що Осінь…». Ну що, зачекались, наші дорогі учасники вікторини?

На старті вас було 45, але до фінішу дійшли тільки 18 учасників. Мабуть решта забули, що проходить вікторина або потрапили на нашу сторінку випадково і не змогли знайти нас знову.

Тому вже зараз пропонуємо вам підписатися на сторінку нашого відділення Екології та аграрних наук у Фейсбук – https://www.facebook.com/kiev.ecology. Тут ми публікуємо всі новини відділення та наших партнерів.

Вже скоро розпочинаємо готувати нову вікторину, тому не прогавте!

А зараз результати.

Отже, в нас є 18 учасників, що вже дійшли до фіналу. Згідно з Положенням конкурсу переможців має бути десять, але за спільним рішенням відділення Екології та аграрних наук та нашого партнеру «AGGR School» нагороджуємо всіх 18 фіналістів блоком курсу з англійської мови, а перша п’ятірка фіналістів отримує ще кімнатні рослини.

Але всі хто приймав участь у вікторині та не потрапив до фіналу – не засмучуйтесь, адже ви всі вже переможці та нагороджуєтесь блоком курсу у сфері IT.

Ознайомитись зі списком учасників та фіналістів можна за посиланням: https://www.facebook.com/kiev.ecology.

Дякуємо за участь! Сподіваємося ви дізналися багато цікавого.

Дякуємо вчителям та батькам за підтримку наших молодших учасників!

Контактна особи для отримання подарунків:

т. м. 095 087 08 51 – Анастасія Дмитрівна Никитіна, методист відділення Екології та аграрних наук Київської МАН.

Як отримати ваші подарунки?

- Кімнатні рослини ви можете отримати починаючи з середи 9 грудня 2020 року (в зв’язку з карантинними умовами прохання за попередньою домовленістю);

- Блок курсу у сфері IT та блок курсу з англійської мови, запис у групи з понеділка 07 грудня  за телефоном: 095 0870851 ‑ Анастасія Дмитрівна Никитіна. 

Версія для друку Опубликовано: 04 Грудня 2020
Поділитись: