Початок нового навчального року у відділенні наук про Землю

Початок нового навчального року у відділенні наук про Землю Надовго залишаться в пам’яті учнів та співробітників відділення наук про Землю Київської МАН враження від участі в роботі першої міжнародної науково-практичної конференції, організованої і проведеної Державним агентством водних ресурсів України 11–12 вересня цього року. Проблеми водокористування, охорони водних ресурсів сьогодні посідають чільне місце у наукових дослідженнях вітчизняних учених та учених всього світу не тільки у зв’язку зі зростаючим попитом на воду, а й через забруднення вод.
Завдяки співпраці КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» та Державного агентства водних ресурсів України учні-члени відділення наук про Землю взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції «Досягнення та перспективи розвитку водогосподарської галузі: до 100-річчя від дня народження М.А. Гаркуші – першого міністра меліорації і водного господарства України».Пленарне засідання відбулося у Бортницькому міжрайонному управлінні водного господарства ім. М.А. Гаркуші. Перед тим в Музеї історії меліорації і водного господарства України урочисто відкрили залу, присвячену вшануванню пам’яті першого міністра меліорації і водного господарства України.

Відкрив конференцію Василь Андрійович Сташук,  голова Державного агентства водних ресурсів України,член-кореспондент НААН, доктор технічних наук. З вітальними словами виступили: Дмитро Костянтинович Моторний, двічі Герой Соціалістичної Праці, Герой України; Петер Ковач, Уповноважений Уряду Угорщини з виконання Угоди між Урядом України та Урядом Угорщини про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах; Микола Миколайович Боня, колишній начальник управління «Укрводбуд», Герой Соціалістичної Праці; Людмила Миколаївна Гаркуша, донька М.А. Гаркуші, та інші поважні гості.

12 вересня в Державному інституті управління та економіки водних ресурсів в секції «Управління, використання та відтворення водних ресурсів» виступила учениця 11 класу СЗШ № 114, дійсний член Київської МАН Анна Романович з доповіддю на тему «Забруднення водних об’єктів Подільського району». Виступ викликав жвавий інтерес досвідчених науковців. Радник голови Державного агентства водних ресурсів України, директор Інституту магістратури, аспірантури та докторантури НПУ імені М.П. Драгоманова, доктор технічних наук, професор Віталій Борисович Мокін запросив Анну взяти участь у Міжнародному конкурсі найкращих робіт з моніторингу стану довкілля України серед учнів, студентів та молодих учених.Версія для друку Опубликовано: 16 Вересня 2014
Поділитись: