Плідний вихідний відділення української філології та мистецтвознавства

Плідний вихідний відділення української філології та мистецтвознавства


Вихованці відділення української філології та мистецтвознавства Київської МАН разом із завідувачем відділення Іриною Миколаївною Іваненко та керівником секції літературної творчості Катериною Олександрівною Годік відвідали презентацію книги Інни Ренчки «Лексикон тоталітаризму» в межах фестивалю «LEGIO Historica», який відбувся 17 листопада в Червоному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

На презентації видання учні дізналися багато цікавого про особливості формування тоталітарної лексики, роботу над укладанням словників за часів СРСР, процеси вилучення деяких слів з ужитку або надання їм негативного забарвлення. Підсумком презентації та короткої лекції з приводу тоталітарної лекції стала справжня дискусія, під час якої вихованці Київської МАН мали нагоду поговорити з дослідницею Інною Ренчкою, а також знайти для себе цікаві напрями для подальшого дослідження з лексикології.

Після заходу молоді дослідники відвідали книжковий ярмарок у цьому ж корпусі та ознайомилися з найновішими фаховими виданнями з філології та історії.

Версія для друку Опубликовано: 20 Листопада 2018
Поділитись: