Підведено підсумки фотоконкурсу «Ботанічні метаморфози: від насіння до квітки»

Підведено підсумки фотоконкурсу «Ботанічні метаморфози: від насіння до квітки» Відділення екології та аграрних наук Київської Малої академії наук учнівської молоді підвело підсумки міні-фотоконкурсу «Ботанічні метаморфози: від насіння до квітки». Переможцем став учень 7 класу спеціалізованої школи № 147 Деснянського району Антон Розум, який професійно підійшов до виконання поставленого завдання.


Міні-конкурс «Ботанічні метаморфози: від насіння до квітки» закликав учнів провести фотоспостереження за онтогенезом рослин (тобто прослідкувати розвиток рослин від моменту посіву насіння до дорослої рослини, яка квітує). У фотороботі Антона під назвою «Духмяний горошок» ми побачили, як з маленької горошинки може вирости велика рослина, яким кольором вона квітує і які плоди дає.

Ми дуже вдячні всім юним дослідникам за участь у конкурсі і сподіваємося на їхню подальшу активну участь у наступних конкурсах та інших заходах відділення екології та аграрних наук. Також ми висловлюємо велику подяку педагогічному керівникові Антона, вчителю спеціалізованої школи № 147 Сергію Борисовичу Бистрову − людині, яка всім серцем прагне навчити своїх учнів поважати природу та всіляко розвиває їхні здібності.

 Тож до наступних зустрічей і з Новим роком вас, любі друзі!Версія для друку Опубликовано: 31 Грудня 2015
Поділитись: