Перші успіхи київських МАНівців!

Перші успіхи київських МАНівців! У Києві розпочалася найяскравіша подія у діяльності Малої академії наук України – Республіканський етап Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт. Щорічні інтелектуальні змагання відкрили переможці регіональних академій у відділеннях «Технічні науки» та «Комп'ютерні науки».


Команда Київської МАН, сформована із учнів 9-х – 11-х класів столичних шкіл, достойно виступила на цьому престижному конкурсі.



Вітаємо переможців:



Відділення технічних наук



Секція «Електроніка та приладобудування» − Безбах Володимир Павлович, учень Києво-Печерського ліцею №171 «Лідер», 11 клас – І місце, тема роботи «Пристрій для контролю вантажу та його захисту»;





Секція «Науково технічна творчість та винахідництво» - Д’ячкова Дар’я Ігорівна, учениця Політехнічного ліцею  НТУУ «КПІ», 11 клас – І місце, тема роботи – «Підвищення ефективності роботи сонячної батареї за допомогою водяної призми»;





Секція «Робототехніка» - Семерак Данило Остапович, учень Києво-Печерського ліцею №171 «Лідер», 10 клас – І місце, тема роботи – «Універсальна платформа з голосовим керуванням»;





Секція «Технологічні процеси та перспективні технології» - Кошовий Ілля Борисович, учень ліцею «Наукова зміна», 11 клас – ІІ місце, тема роботи - Встановлення теплофізичних властивостей продуктів за допомогою «Універсального вимірювання комп’ютерного пристрою»  розробки ТОВ «ІТМ»;





Секція «Матеріалознавство» - Лось Владислав Максимович, учень ліцею №100 «Поділ», 9 клас – ІІ місце, тема роботи - Дослідження фотолюмінесцентних  властивостей нанокомпозиту «Вуглецеві  наночастинки – Алюміній оксид».



Відділення комп’ютерних наук



Секція «Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтилекту» - Франчук Іван Олегович, учень гімназії №178, 11 клас – І місце, тема роботи -  «Система корекції списків випускників, рекомендованих до зарахування на навчання до вищих навчальних закладів України на місця державного замовлення»;





Секція «Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем» - Давиденко Олексій Анатолійович, учень Українського фізико-математичного ліцею КНУ імені Тараса Шевченка, 11 клас – І місце, тема роботи – «Спам-фільтр з можливістю добування характерних сигнатур із контейнерів графічного типу»;



Секція «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми» - Табунов Антон Анатолійович, учень гімназії №178, 11 клас – ІІІ місце, тема роботи – «Освітній ресурс для розв’язування задач засобами табличного процесора»;



Секція «Технології програмування» - Рєпін Микита Сергійович, учень ліцею №142, 11 клас – ІІІ місце, тема роботи – «Допомога в орієнтуванні по місту на основі доповненої реальності».





Конкурс відбувався у хвилюючій та урочистій обстановці. Гостями школярів були відомі державні діячі – Л. М. Кравчук, А.В. Турчинов, народні артисти України – Анатолій Паламаренко та Олесь Харченко, відомі вчені, викладачі вищих навчальних закладів Києва.





 



Версія для друку Опубликовано: 28 Березня 2016
Поділитись: