«Перша осіння школа з оптики та лазерної фізики»

«Перша осіння школа з оптики та лазерної фізики» 28-31 жовтня на базі кафедри оптики фізичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка була проведена «Перша осіння школа з оптики та лазерної фізики», організаторами якої стали секція оптики та лазерної фізики відділення фізики та астрономії Київської МАН та студентське відділення міжнародного оптичного товариства «SPIE».


Протягом чотирьох днів зацікавлені школярі з різних навчальних закладів міста Києва збагачувалися інформацією про оптику, а саме: слухали лекції провідних викладачів кафедри оптики, слідкували за проведенням експериментів у наукових лабораторіях університету, а також спілкувалися із науковцями.  Слід додати, що «Перша осіння школа з оптики та лазерної фізики» проходила в рамках міжнародної оптичної конференції «SPO-2016», тож поспілкуватися наші учні мали можливість не тільки з українцями, а й з гостями з інших країн, а саме: Туреччини, Франції, Грузії, США, Молдови, Польщі та Японії. Серед них були, як і молоді студенти, які представляли свої наукові роботи, так і досвідчені професори, які своїми неперевершеними доповідями мотивували молодь до подальшої роботи у цій сфері.

 Організатори переконані, що подібні заходи можуть сприяти розвитку і популяризації оптичної науки в нашій країні та надалі планують проводити «івенти» такого роду, розширюючи їх масштаби та запрошуючи учнів не тільки із Києва, а і зі всієї України.Версія для друку Опубликовано: 09 Листопада 2016
Поділитись: