Перемога Київських МАНівців у Малайзії!

Перемога Київських МАНівців у Малайзії! Вихованці Київської  МАН - герої приємної новини! На виставці технологій «Malaysia Technology Expo 2021 Special Edition – COVID-19 International Innovation Awards II», що пройшла у Малайзії, вони отримали цілий букет медалей!
Золотою нагородою відзначені:

Платон Большаков, вихованець відділення технічних наук, який представив проєкт з роботизації процесів дезінфекції місць масового скупчення людей. Такий спосіб є більш економічним та безпечним, бо захищає персонал від потенційного зараження.

та

Адам Трач, вихованець відділення хімії і біології Київської МАН та гуртка біохімії КПДЮ, з роботою, в якій досліджував теоретичну можливість сполук класу N-ацилетаноламінів зв’язуватися з Е-протеїном коронавірусу SARS-CoV-2 в ролі його інгібітора. Це, своєю чергою, впливає на вірулентність віріону та патогенез COVID-19 і його наслідки для організму.

Срібло у вихованки відділення технічних наук, Освітньої амбасадорки Київської МАН Аліни Вороніної, яка розробила систему безконтактного керування ліфтом.

Бронзову нагороду за спільний проєкт отримали вихованець відділень комп’ютерних наук та кібербезпеки Артур Шубенко та вихованка відділення технічних наук, Освітня амбасадорка Київської МАН Олена Коваленко.

Вони створили UniTeer – платформу, що об’єднує волонтерів UniTeer. Додаток UniTeer відкриває можливість поширювати covid free події та швидко знаходити волонтерів онлайн.

Вітаємо переможців, їхніх наукових керівників, батьків та педагогів! Дякуємо всім, хто підтримував наших вихованців!

Бажаємо всім творчої наснаги, нових здобутків на науковому та життєвому шляху, здоров’я та добробуту!

Київська МАН пишається своїми вихованцями!
Версія для друку Опубликовано: 18 Червня 2021
Поділитись: