ПЕРЕМАГАЄМО!

ПЕРЕМАГАЄМО! Ось й закінчився фінальний, ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Підготовка до конкурсу – важкий, але цікавий процес, у якому задіяні вчителі та науковці. А підготовка до фіналу – це командна робота кожного відділення МАН, багатовекторний процес, де учні та наукові керівники, психологи та майстри ораторського мистецтва разом у кропіткій наполегливій праці проявляли свої креативні здібності та таланти. Дякуємо усій команді фахівців Київської МАН за допомогу та супровід команди для достойного виступу у фіналі.


Цього року до складу команди  ІІІ етапу  Всеукраїнського  конкурсу-захисту  від  відділення екології та аграрних наук Київської МАН   увійшли:
  • Коновець Катерина, учениця 11 класу Слов’янської гімназії – золота медаль за І місце;

 


  • Попель Остап, учень 11 класу Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О. Богомольця – срібна медаль за ІІ місце;

 


  • Загребельна Анна, учениця 11 класу школи ІІ-ІІІ ступенів

   № 328 – срібна медаль за ІІ місце;

 


  • Гатальська Єлизавета, учениця 11 класу навчально-виховного комплексу «Домінанта» – диплом учасника;

 


  • Коваленко Ірина, учениця 10 класу Київської гімназії № 154 – диплом учасника;

 


  • Шоханова Євгенія, учениця 11 класу гімназії біотехнологій

   № 177– диплом учасника.
Вітаємо наших учасників та переможців! Дякуємо кожному  з них за достойний рівень представлення відділення екології та аграрних наук Київської МАН  у фіналі.

 


Сподіваємось, щоб  цей досвід роботи допоможе вам у житті, і колись ви з гордістю скажете вже своїм дітям: «Я переміг на конкурсі МАН!»

 

 


Розвиваємось, 

 


ПЕРЕМАГАЄМО 

 


та міняємо світ РАЗОМ!

 


 Версія для друку Опубликовано: 08 Травня 2019
Поділитись: