Париж в Києві

Париж в Києві Вибір життєвого шляху, успішного як для молодої людини, так і корисного для держави надзвичайно важливе питання. Учні Київської Малої академії наук учнівської молоді мають можливість не тільки оволодівати початковими навиками науково-дослідницької роботи, але й застосовувати свої знання на практиці займаючись проектною діяльністю. Одна із п’яти номінацій міжнародного проекту «СOЦІОTERRA– майбутнє світу» носить назву «Від джерел – до джерел», яка передбачає вивчення історичної, архітектурної, культурної спадщини, діяльності меценатів минулого і сьогодення, видатних історичних постатей, особистостей минулого та сучасності.
В рамках проекту  24 листопада учні Київської Малої академії наук під керівництвом завідувача відділення наук про Землю Курлової З.О. та завідувача відділу навчальної роботи Карчиної Л.Я. брали участь у відкритті виставки робіт французького художника Луі-Еврара Десанліса «Ведуте: погляд на пейзаж» та фотовиставки «Осінь в Парижі» в «Шоколадному будинку» міста Києва.  Виставку організовано Брянським регіональним громадським благодійним фондом імені братів Могилевцевих, з яким співпрацює КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді».

Присутні на відкритті виставки Луі-Еврара Десанліса в його роботах побачили нове розуміння пейзажу, в основі якого лежить свіжий авангардний погляд, що дивує неординарною філософією. Швидкість і емоція – дві характерні риси творчості Десанліса. Його пейзаж в русі, в долі секунди фіксує миті реальності.

Не менше цікаві роботи представили і автори фотовиставки: Ірина Олексіївна Кеня голова правління Брянського регіонального громадського благодійного фонду імені братів Могилевцевих, кандидат юридичних наук, доцент Брянського філіалу РАНГіГС при  Президенту РФ, радник комітету Брянської обласної Думи; Ірина Володимирівна Злотникова мистецтвознавець, експерт Міністерства культури Російської Федерації, спеціаліст з антикваріату, кандидат мистецтвознавських наук, член асоціації мистецтвознавців; Олена Михайлівна Зубова Державний експерт в галузі збереження історико-культурного спадку РФ, член правління Брянського регіонального громадського благодійного фонду імені братів Могилевцевих.

У фото відтворюється  неповторна краса Парижу, невловимий шарм парижанок і парижан, відображено враження від зустрічі з «казковим містом, про яке молились віки…» Версія для друку Опубликовано: 26 Листопада 2013
Поділитись: