Парламентська бібліотека вже укотре гостинно відкрила свої двері перед юними дослідниками

Парламентська бібліотека вже укотре гостинно відкрила свої двері перед юними дослідниками 17 жовтня відбулася екскурсія учнів-членів секцій відділення філософії та суспільствознавства Київської Малої академії наук учнівської молоді до Національної парламентської бібліотеки України.


Під час екскурсії МАНівці ознайомилися з історією бібліотеки – знаковими періодами та подіями; фондами, що беруть свій початок з далекого 1866 року; каталогами та послугами, які надає бібліотека. Для учнів виявилася дуже незвичною робота з каталогами бібліотеки, пошук книжок за алфавітним покажчиком та визначення наявності необхідної літератури у друкованому, а не електронному форматі.

Завітали до музею історії бібліотеки, де ознайомилися із рідкісними та стародрукованими книжками, оглянули експозиції бібліотеки, представлені книжковими та художніми виставками.Після не просто цікавої, а захопливої екскурсії школярі безкоштовно записалися до бібліотеки та отримали можливість надалі працювати у її залах, що, звичайно, допоможе їм під час написання науково-дослідницької роботи.Версія для друку Опубликовано: 22 Жовтня 2014
Поділитись: