Пам’ятаймо, щоб ніколи знову…

Пам’ятаймо, щоб ніколи знову… 26 квітня 2021 року вихованці відділення філософії та суспільствознавства взяли участь у декламації наживо поезії «ГІРКА ЗОРЯ» Івана Гнатюка, під час поетичного онлайн-марафону  з нагоди вшанування пам’яті 35-х роковин Чорнобильської катастрофи, що проходив в рамках Мистецького проєкту «…А може, люди віруси, от просто собі віруси на цій живій Землі?!».
Організаторами заходу виступили: Фаховий коледж Університету «КРОК», Екологічний Клуб Однодумців «ЛОТОС», Мистецька студія «Арт-КЕПІТ», за підтримки відділу молодіжної політики Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), відділу молоді та спорту Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника.

Чорнобильська трагедія увійде в історію, як глибока рана на тілі України. Рана, яка ще довго не загоїться…

Сенс життя полягає в тому, щоб поважати природу, що створила людину, а не навпаки. У нашій свідомості повинна відбутися революція, яка подарує Землі розумного друга – людину екологічної доби.

Тож, ми з вами, маємо щоденно дбати про нашу планету і пам’ятати, що секундна помилка, нерозважливість та байдужість може стати фатальною й не мати зворотного відліку. У людей 21 століття та наступних епох права на помилку у ставленні до природи не може бути.

Пам’ятаймо, щоб ніколи знову…

Версія для друку Опубликовано: 26 Квітня 2021
Поділитись: