Особливості науково-дослідницької діяльності у відділенні Наук про Землю у Київській МАН

Особливості науково-дослідницької діяльності у відділенні Наук про Землю у Київській МАН 12 квітня на базі спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 73 з поглибленим вивченням української мови, літератури та українознавства Шевченківського району відбулась зустріч вчителів географії, районного науково-методичного центру з викладачами відділення наук про Землю Київської МАН. З вступним словом виступила методист районного науково-методичного центру, учитель географії та економіки школи І-ІІІ ступенів № 163 імені М. Кирпоноса Слюсар Діана Григорівна, яка представила присутнім гостей-манівців та надала слово завідувачу відділення Курловій Зінаїді Олександрівні.


Зінаїда Олександрівна ознайомила вчителів з особливостями науково-дослідницької діяльності у відділенні Наук про Землю, а саме: вибором теми роботи, оформленням, роботою з літературними джерелами та дослідженнями вчених з певних галузей науки про Землю, етапами підготовки до написання роботи тощо.



Більш докладно на процесі написання учнями науково-дослідницьких робіт зупинився керівник секції географії та ландшафтознавства, кандидат географічних наук Савчук Іван Григорович.



Наприкінці зустрічі Іван Григорович представив присутнім авторський підручник з географії для 10 класів та розповів про його новизну та відмінність від попередників.



Присутні на зустрічі вчителі з цікавістю слухали доповідачів та задавали питання, на які отримали вичерпні відповіді.



Ознайомитись з основними вимогами до написання науково-дослідницької роботи у відділенні наук про Землю можна в методичному посібнику «Основні вимоги до написання та оформлення науково-дослідницьких робіт», розміщеному на сайті Київської Малої академії наук учнівської молоді.



Версія для друку Опубликовано: 13 Квітня 2018
Поділитись: