Онлайн-зустріч учнів секції «Економічна теорія та історія економічної думки» відділення економіки

Онлайн-зустріч учнів секції «Економічна теорія та історія економічної думки» відділення економіки 7 жовтня відбулася онлайн-зустріч учнів секції «Економічна теорія та історія економічної думки» відділення економіки.

Керівниця секції Сандугей Валентина Василівна, кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки освіти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова ознайомила учнів зі специфікою роботи секції, окреслила заплановані  наукові та освітні заходи,  а також надала ґрунтовну інформацію щодо вибору теми та написання науково-дослідницьких робіт.

Крім цього, Валентина Василівна задля підтримки зв’язку з учнями надала їм свої контактні дані та розповіла про реалізацію цікавих проєктів у цьому навчальному році, щоб заохотити школярів відвідувати секційні заняття.

Запрошуємо учнів долучатись до секції «Економічної теорії та історії економічної думки», вивчати сутність економічних явищ і процесів, економічних законів, їх проявів у житті як окремої людини так і всього суспільства та визначати їх позитивні і негативні наслідки.

Версія для друку Опубликовано: 09 Жовтня 2020
Поділитись: