Онлайн-зустріч учнів секції «Аерофізика та космічні дослідження »

Онлайн-зустріч учнів секції «Аерофізика та космічні дослідження » 13 жовтня відбулася онлайн-зустріч учнів секції «Аерофізика та космічні дослідження» відділення Фізики та астрономії.

Керівник секції Козак Людмила Володимирівна, доцент кафедри астрономії та фізики космосу фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка розповіла учням про напрями роботи секції, проведення консультацій, науково-дослідницьких занять з учнями, про можливість участі у науково-практичних заходах, участь в цікавих школах, вебінарах та конференціях фізичної спільноти КМАНу та країни. Значну увагу було приділено питанням вибору теми наукових досліджень та етапів написання науково-дослідницької роботи, і що важливо, окреслено можливості підключення учнів до сучасних досліджень на базі як фізичного факультету Київського національного університету та Київської Астрономічної обсерваторії КНУ так і на базі академічних підрозділів - Головної астрономічної обсерваторії НАНУ, Інституту космічних досліджень національної академії наук України та державного космічного агентства України. В ході зустрічі було зроблено акцент і на типових помилках учнів при виконанні науково-дослідних робіт.

На зустрічі були присутні як минулорічні учасники секції так і ті хто вперше вирішив займатися даною тематикою.

Найбільше учнів цікавило питання чи встигнуть вони підготувати свою наукову роботу до початку першого і другого етапу, особливо зважаючи на те, що частина досліджень будуть проводитися дистанційно. Але ми всі вчимося жити і працювати в нових реаліях.

Наша фізична родина  з радістю вітає нових учасників, тому запрошуємо учнів долучатись до секції «Аерофізика та космічні дослідження», вивчати фізику та досліджувати світ разом!

Per aspera ad astra (Крізь терни до зірок)!

З усіма новинами, а саме – розкладом занять, контактами, зразками науково-дослідницьких робіт учнів, відео виступами, текстами минулорічних контрольних робіт, орієнтовною тематикою робіт, методичними виданнями —  можна ознайомитись на офіційному сайті КПНЗ “КМАН учнівської молоді” та у соціальній мережі “Facebook” .

Версія для друку Опубликовано: 21 Жовтня 2020
Поділитись: