Онлайн-тренінг "Від мрій до дій"

Онлайн-тренінг "Від мрій до дій" 27 лютого за підтримки відділення економіки Київської МАН відбувся унікальний онлайн-тренінг "Від мрій до дій" на платформі Zoom для дітей з особливими освітніми потребами - підопічних соціального проєкту "Особливі". Захід підготувала та провела в рамках власного проєкту "Усім Серцем ❤" Ольга Ковач, учениця 11 класу спеціалізованої школи №200 імені Василя Стуса, вихованка секції педагогіки Київської МАН, активістка, громадська діячка, випускниця курсу «Школа бізнес-тренера» тренінгового центру "Life&Business Coach" 2020 р., лідерка Святошинської районної асоціації «Старшокласник», вихованка гуртка «Лідерство – запорука успіху» Центру позашкільної роботи «Північне сяйво» Святошинського району, фіналістка Всеукраїнського освітнього проєкту «Школа Успіху» 2019 р. від Klitschko Foundation, учасниця проєкту «Економісти без меж», авторка науково-дослідницької роботи на тему «Розвиток інклюзивної освіти в умовах НУШ».


Підлітки були надзвичайно щасливі та мотивовані, адже їхньою тренеркою вперше була талановита ровесниця, яка надихає власними досягненнями. Метою тренінгу було сприяти розвитку комунікаційних навичок учасників. Щира та позитивна атмосфера надихала учасників висловлювати та обґрунтовувати свої думки, презентувати результати своєї роботи. Використовуючи навички малювання та креативного мислення, молоді люди розповіли про свої мрії та проаналізували способи їх досягнення.  Заняття завершилось переглядом та обговоренням мотиваційного короткометражного мультиплікаційного фільму, покликаного сформувати необхідний світогляд для досягнення бажаного результату. Для учасників цей захід став чудовою нагодою провести час з користю в оточенні однолітків.

 

Як чудово, що не лише педагоги, а і юні вихованці Київської МАН проявляють ініціативу та проводять для дітей з особливими освітніми потребами заходи за напрямками «рівний навчає рівного», «підліток для підлітка». З нетерпінням будемо чекати від Олі інших цікавих заходів в рамках власного проєкту "Усім Серцем ❤" для наших юних вихованців та партнерів!

Як чудово, що не лише педагоги, але й юні вихованці Київської МАН проявляють ініціативу та проводять розвиваючі заходи для дітей з особливими освітніми потребами. за напрямками «рівний навчає рівного», «підліток для підлітка». З нетерпінням будемо чекати від Олі інших цікавих заходів в рамках власного проєкту "Усім Серцем ❤️" для наших юних вихованців та партнерів!

Версія для друку Опубликовано: 03 Березня 2021
Поділитись: