Онлайн-тренінг "Основи інклюзивного шкільного навчання"

Онлайн-тренінг "Основи інклюзивного шкільного навчання" 28 січня відбувся унікальний онлайн тренінг "Основи інклюзивного шкільного навчання", організований відділенням економіки Київської МАН. Тренеркою виступила Кагляк Олена Володимирівна, асистентка вчителя НВК  №157, методистка відділення економіки Київської МАН.

У заході взяли участь 73 освітянина з усієї України – директори та вчителі шкіл, викладачі ВНЗ, асистенти вчителів. Учасники дізналися:

- хто такі діти з особливими освітніми потребами;

- що таке інклюзивне навчання;

- який алгоритм організації інклюзивного шкільного навчання в Україні та його складові, зокрема, універсальний дизайн, робота команди психолого-педагогічного супроводу, діяльність асистента вчителя та асистента дитини;

- ознайомилися зі статистичними даними.

Тренінг є частиною проєкту "Інклюзивна реформа шкільної освіти України 2020: впровадження кращих світових практик", який реалізується ГО "Волонтерський Рух "Спільна допомога" за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

Додатково отримано близько 130 заявок від освітян, які бажають взяти участь у тренінгу з інклюзивного шкільного навчання. Тому 18 лютого пройде ще один захід.

Версія для друку Опубликовано: 03 Лютого 2021
Поділитись: