Онлайн бесіда з Ганною Владимирською "Рафаель 500"

Онлайн бесіда з Ганною Владимирською "Рафаель 500" Не дивлячись ні на що, 2020-й - це рік Рафаеля. Майстер портретного живопису і зображень мадонн, Рафаель разом із Леонардо і Мікеланджело є одним із трьох титанів Високого Відродження.

На відміну від обох своїх колег-конкурентів, що дожили до старості, Рафаель помер у віці 37 років 6 квітня 1520 року.

Виставка року, присвячена Рафаелю, була відкрита 5 березня у Римі в Скудерії дель Квірінале. На ній можна ознайомитися зі 120 найвідомішими картинами Рафаеля, які спеціально для виставки було привезено з галереї Уффіці, Ватиканських музеїв, Лувру, Національного музею Прадо, Національної галереї у Вашингтоні та Пінакотеки в Мюнхені. Один з кураторів виставки Маріо де Сімоні звертає увагу на цінність інших експонатів: ескізів, документів та листів: «Ця виставка показує, що Рафаель був не лише геніальним художником. Він також був архітектором, урбаністом, археологом, а також, як ідеться у листі до Папи, одним з тих, хто піклувався про мистецьку спадщину». Найбільша в історії монографічна виставка полотен митця  розповідає про творчий шлях уславленого уродженця Урбіно.

Київська МАН запрошує своїх вихованців безплатно почути розповідь про видатні експонати цієї експозиції завдяки онлайн бесіді , яку 17 квітня о 19:00 проведе  керівник секції історичного краєзнавства відділення історії Владимирська Ганна Овсіївна. Ті онлайн екскурсії, які традиційно є платними для широкого загалу, ми, завдяки підтримці партнерів Київської МАН, під час карантину для наших вихованців робимо безплатними.

Для участі у вебінарі необхідно зареєструватися за електронною поштою, надіславши на адресу artforyoukiev@gmail.com  короткий лист з ПІБ та е-mail. Після чого у день події, за декілька годин до початку, Вам надійде посилання для відвідування вебінару.

Насолоджуйтесь спадщиною Генія та ставте питання Владимирській Ганні Овсіївні – вона з радістю дасть вам відповіді на них!

 

[an error occurred while processing this directive]

Версія для друку Опубликовано: 16 Квітня 2020
Поділитись: