Обговорили питання захисту прав дитини

Обговорили питання захисту прав дитини 24 листопада у відділенні філософії та суспільствознавства КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» відбувся навчальний семінар в рамках міського учнівського конкурсу «Омбудсмен». Майбутнє України залежить від того,яку молодь ми виховаємо, тому що саме вона повинна дбати про те, щоб процвітала наша держава. Особлива увага приділяється питанню захисту прав дитини. Тому участь у міському конкурсі −це ще одна форма громадянського виховання толерантності та набуття учнями життєвого досвіду.
Спілкування було дуже активним. Розглядалися правові ситуації, визначення, терміни та поняття. Під час змодельованих ситуацій учні з’ясовували факти, виявляли проблеми, добирали аргументів та знаходили рішення.Юні омбудсмени обговорювали найболючіші питання:
  • погане ставлення до дитини в сім'ї;


  • види насильства;


  • проблеми в школі;


  • дискримінація дітей;


  • проблеми, що виникають в результаті розлучення батьків;


  • відсутність або обмеженість доступу до засобів масової інформації;


  • віротерпимість та релігійна толерантність.

У роботі навчального семінару взяли участь школярі, студенти коледжів та ліцеїв, представники учнівського самоврядування, президенти та віце-президенти шкіл, вчителі,  представники районних управлінь освіти, методисти, педагогічна спільнота м. Києва.Висловлюємо подяку за небайдужість та сміливість, за долучення великої кількості молодих дослідників до активної участі у конкурсі. Бо сьогодні вагоме місце посідає так званий ідеологічний імунітет учнів, їхні критичність мислення і незламність розумової пружини.

 Тож поводьмося гідно у своїх діях і відстоюванні прав!Версія для друку Опубликовано: 28 Листопада 2016
Поділитись: