Новий навчальний рік у відділенні фізики та астрономії КМАН розпочався!

Новий навчальний рік у відділенні фізики та астрономії КМАН розпочався! «Наука ніколи не була і не буде закінченою книгою. Кожен важливий успіх задає нові питання» А. Ейнштейн 1 жовтня 2019 року на фізичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася додаткова настановча сесія — організаційно-консультативна зустріч учнів шкіл та учителів міста Києва з керівниками секцій відділення фізики та астрономії.


Відкрила сесію завідувач відділення фізики та астрономії Пилипенко Наталія Іванівна, яка привітала майбутніх науковців з початком нового навчального року, побажала успіхів та натхнення у наукових розвідках, досягненні нових вершин та здійсненні мрій і бажань.

 


Із привітальними словами до майбутніх МАНівців звернулись декан фізичного факультету Макарець Микола Володимирович, заступник декана Горкавенко Володимир Миколайович.

 


Співробітники факультету підготували для учнів та вчителів цікаві досліди, в яких брали участь і діти.

 


По справжньому теплою та щирою була атмосфера. Керівники секцій активно спілкувались із учнями та вчителями, учні заповнювали реєстраційні картки, визначались із секціями та дізналися про розклад їх роботи.

 


Надзвичайним був виступ колишнього МАНівця Бабіча Данила, який з радістю поділився своїм досвідом та сьогоднішніми здобутками, представив цікаву презентацію.

 


На настановчу сесію завітали також  студент 3 курсу фізичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, Президент Американського оптичного товариства OSA Редькін Микита, студент університету Йамагати Кьота Уда, випускник університету Шідзуоки та КНУ імені Тараса Шевченка Гнатюк Дмитро.

 


До нових зустрічей та успіхів всім нам,нових починань та досягнень!Версія для друку Опубликовано: 02 Жовтня 2019
Поділитись: