Новий навчальний рік розпочато…

Новий навчальний рік розпочато… 16 вересня о 16-й годині 102-а аудиторія географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка (проспект академіка Глушкова, 2А) учергове була вщент заповнена майбутніми науковцями − учнями київських шкіл та їхніми наставниками – вчителями географії. Тут відбулася настановча сесія відділення наук про Землю Київської Малої академії наук.


Відкрила сесію завідувач відділення Курлова Зінаїда Олександрівна.

Вона привітала усіх з початком нового навчального року, підвела підсумки роботи за минулий навчальний рік та окреслила плани на наступний. Зінаїда Олександрівна розповіла про досягнення вихованців секцій відділення. Так на III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ Нагорний Тимофій (секція географії та ландшафтознавства), Хільчевська Анастасія (секція метеорології та кліматології), Сокольський Тимофій (секція геології, геохімії та мінералогії) посіли друге місце. Нагорний Т. та Хільчевська А. вступили до Київського національного університету імені Тараса Шевченка на географічний факультет.

З вітальним словом також виступив Олійник Ярослав Богданович – декан географічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, професор, заслужений діяч науки і техніки України, кавалер ордена «За заслуги» III ступеня, член-кореспондент НАПН України, доктор економічних наук. Ярослав Богданович у своєму виступі  також висвітлив питання розвитку географічної освіти і науки в Україні,  результативної співпраці наукового товариства студентів і аспірантів географічного факультету з учнями відділення наук про Землю Київської МАН.

Дезірон Олександр Вікторович – завідувач сектору забезпечення діяльності адміністрації та зв’язків з громадськістю Українського гідрометеоцентру ДСНС, з 2003 по 2006 роки − начальник управління комплексного використання водних ресурсів Державного комітету України по водному господарству, з 2007 по 2009 радник міністра – начальник управління водних ресурсів Міністерства охорони навколишнього природного середовища України, привітав усіх присутніх зі святом та висвітлив аспекти співпраці відділення наук про Землю Київської МАН та Українського гідрометеоцентру ДСНС.

Ліпінський В’ячеслав Миколайович голова Державного комітету України по гідрометеорології з 1993 по 2010 роки, заслужений природоохоронець України, Почесний працівник гідрометеослужби України − не тільки привітав усіх з початком нового навчального року, а й поділився своїми враженнями від роботи у складі журі на II етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ та участі в літній комплексній географічній практиці.  На завершення свого виступу В’ячеслав Миколайович вручив найактивнішим учасникам літньої практики сертифікати учасника та цінні подарунки.

Некряч Анастасія Іванівна проректор з наукової роботи, професор Київського міжнародного університету, доктор політичних наук, виступила з вітальним словом та вручила збірки наукових статей учасникам міжнародної науково-практичної конференції − членам відділення Гладкій Ользі, Пелешенко Анастасії, Пашковській Неллі.

Шипілова Аліна та Липистій Олександра студентки ІІ курсу магістратури КНУ імені Тараса Шевченка − побажали школярам успіхів у навчанні та розповіли про особливості практик  на географічному факультеті КНУ.

З найкращими словами побажань виступили Кирилюк Олена – студентка  IV курсу географічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, наша випускниця, переможниця III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ.Вчорашні МАНівці, переможці III етапу конкурсу-захисту, першокурсники географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка Нагорний Тимофій,  Хільчевська Анастасія розповіли нинішнім школярам про те, яку роль відіграла Мала академія наук в їхньому житті та побажали успіхів у новому навчальному році.Довго не розходились після закінчення сесії учні, студенти, викладачі, інші гості – адже тем для спілкування було дуже багато.Нехай же таким вдалим, як початок, буде і весь навчальний рік!Версія для друку Опубликовано: 18 Вересня 2015
Поділитись: