Навчаються юні гідрологи

Навчаються юні гідрологи Відповідно до календарно-тематичного плану 7 жовтня 2020 року відбулося заняття у секції гідрології та океанології відділення наук про Землю КМАН. У зв’язку з карантинними заходами, спричиненими пандемією коронавірусу, заняття проведено у режимі on-line з використанням платформи ZOOM.  Тема заняття з теорії -  “Кругообіг води в природі. Основні властивості води”.

Заняття провів керівник секції В.М. Ліпінський. Учні проявили велику зацікавленність до цієї теми, обговорювали її і ставили запитання.

Розглянуто також практичне питання, що пов`язане з цією темою,  щодо водного балансу на прикладі складових водного балансу річки Дніпро.

Крім основної тематики, керівник секції ознайомив учнів з особливостями роботипід час карантину, планами роботи секції. Особлива увага звернута на якнайшвидше визначення тем наукових робіт. Рекомендовано обирати об`єкти досліджень поблизу місць проживання або навчання.

Поінформовано про основні вимоги до написання наукових робіт. За проханням учнів, відповідні методичні матеріали будуть їм надіслні на вайбер.      Через ряд причин, зокрема і технічних, не всі запрошені учні змогли взяти участь у занятті, з ними проведена робота у телефонному режимі.

Версія для друку Опубликовано: 09 Жовтня 2020
Поділитись: