Навчальна екскурсія на юридичну фірму TOTUM LF

Навчальна екскурсія на юридичну фірму TOTUM LF


17 жовтня вихованці секції правознавства завітали до юридичної фірми TOTUM LF. Відділення філософії та суспільствознавства висловлює щиру вдячність за сприяння в організації та проведенні навчальної екскурсії партнерові Київської МАН – Університету «КРОК».

Під час перебування на фірмі та інтерактивного спілкування з директором з розвитку бізнесу ЮФ Юлією Михальською, юні правники дізнались про шлях, який подолала юридична фірма від часу створення (2011 рік), до входження у ТОП-50 найкращих юридичних фірм України.

TOTUM LF об’єднує професійних юристів та адвокатів. Досвід молодої організованої команди професіоналів дозволяє юридичній фірмі надавати якісні юридичні послуги у промисловому та аграрному секторах економіки, а також у таких ключових галузях бізнесу, як: будівництво, житлова та комерційна нерухомість, сільське та фермерське господарство, рітейл, харчова промисловість, торгівля нафтопродуктами. При цьому вдається поєднувати найкращі стандарти ведення юридичної практики із глибокими знаннями специфіки української економіки, а також гнучкий підхід до роботи – з чітким розумінням потреб клієнтів.

У ході зустрічі до нас приєднався керуючий партнер, адвокат, кандидат юридичних наук Богдан Яськів. Молодим правознавцям було цікаво дізнатись в одного із засновників: «Як працює компанія? Які стандарти та пріоритети є нагальними? Що потрібно знати та вміти, щоб стати успішним юристом? Як досягти професійних висот?»

«Довіра та відповідальність, постійний професійний розвиток та значний практичний досвід, найвищі професійні стандарти – поєднання цих цінностей і робить команду нашої юридичної фірми унікальною серед інших гравців українського юридичного бізнесу», – відповів пан Богдан.

Після навчальної екскурсії вихованці КМАН мали змогу у рамках своїх наукових досліджень поспілкуватися з юристами-практиками та поставити їм низку запитань.

Дякуємо ЮФ TOTUM за чудову нагоду наживо побачити, як працює компанія, зичимо вам натхнення, успіхів та процвітання!

Версія для друку Опубликовано: 31 Жовтня 2018
Поділитись: