Науково-практичний семінар «Робота з першоджерелами та науковою літературою»

Науково-практичний семінар «Робота з першоджерелами та науковою літературою» 14 жовтня в Інституті історичної освіти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова відбувся науково-практичний семінар «Робота з першоджерелами та науковою літературою», присвячений проблемам використання першоджерел та наукової літератури під час написання реферативних та науково-дослідницьких робіт членами секцій відділень історії і філософії та суспільствознавства. Захід було проведено у рамках підготовки до І (районного) та ІІ (міського) етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ.
На семінарі виступила О.С.Черевко, доцент кафедри всесвітньої історії Інституту історичної освіти НПУ імені М.П. Драгоманова, кандидат історичних наук. Метою заходу є методична допомога педагогічним керівникам науково-дослідницьких робіт учнів навчальних закладів м. Києва, учням-членам  секцій КМАНУМ, методистам, які здійснюють контроль за роботою учнівських наукових товариств, науково-методичних центрів при районних відділах освіти та науки.

На семінарі були присутні педагогічні керівники секцій відділення історії: С.М.Сивенко, Т.В. Хорольська, О.М.Кухарська, учні-члени секцій історії України, всесвітньої історії, історичного краєзнавства, археології.         У ході зустрічі юні дослідники отримали інформацію про  поділ джерел на види та категорії, особливості роботи з кожним із різновидів документів та науковою літературою. Особливу увагу під час виступів було приділено тематичному формуванню джерельної бази до обраної учнями теми та вимогам до структури списку використаних джерел. Версія для друку Опубликовано: 17 Жовтня 2014
Поділитись: